Як прочистити засмічення в унітазі. Як позбутися від засмічення в унітазі.

засмічуючи в унітазі трапляються досить рідко, але все ж іноді така неприємність відбувається. Якщо засмічення несильний, його можна прочистити вантузом. Але якщо унітаз забився ґрунтовно, краще звернутися до фахівців, які допоможуть вам справитися з цією бідою за лічені хвилини і невелику суму грошей.
Вам знадобиться
  • Вантуз, бурав, тряпічний мішечок, пісок, мотузка.
Інструкція
1
Перший спосіб прочистити засмічення - вантузом. Якщо унітаз забитий по вінця, видаліть половину вмісту. Якщо ж він порожній, додайте трохи води до звичайного рівня. Встановіть великий гумовий вантуз на широкому вхідному отворі, ближче до самого низу унітазу. Натисніть 7-8 разів швидкими рухами на вантуз і різко витягнете його. Якщо ви почуєте звук, що булькає, значить, пробка прочистити, і вода швидко зійде до звичайного рівня. Якщо вода сходить потроху, отже, пробка прочистити не повністю, значить, потрібно повторити процедуру.
2
Якщо у вас засмітилася труба в унітазі або стався засмічення в водяному затворі, його можна прочистити, головне - не впадати у відчай. Найкращим інструментом для прочищення засмічень каналізації вважається бурав. Для цього висунемо з барабана відрізок троса і затягніть фіксатор. Починайте акуратно обертати барабан, при цьому кінець троса почне входити в каналізацію і прочистить засмічення, що утворився в ній.
3
Зробіть тряпічний мішечок, наповніть його піском і міцно перев'яжіть, щоб той не висипався. Мішечок з піском прив'яжіть до кінця мотузки і опустіть в унітаз. Натисніть на важіль і змийте воду, вона захопить мішечок в воронку унітаза і засмічення в гідрозатвори буде пробитий.
Корисна порада
Існує величезна кількість засобів для прочищення засмічень в унітазі, які продаються в будь-якому господарському магазині. Це можуть бути гелі та порошки, засипавши які в унітаз, можна пробити засмічення.