Як вибрати свій бізнес.

Часто на шляху людини, замислюємося про індивідуальну самозайнятості (так бюрократичною мовою називають підприємництво), встає два серйозні питання. Перший пов'язаний зі страхом самостійної діяльності, з невмінням і небажанням ризикувати і нести відповідальність не тільки за себе, але й за інших людей. Коли психологічні страхи першого кроку виявляються подолані, виникає більш практичний питання: як вибрати свій бізнес? Адже хоча на помилках і вчаться, але робити їх ніхто не хоче.
Інструкція
1
Аркадій Теплухін в своїй книзі «Біблія малого бізнесу. Від ідеї до прибутку »пропонує кілька способів пошуку бізнес-ідей та власної ніші в сегменті ринку. При цьому автор поділяє загальні методи пошуку ідей і оцінку власних якостей особистості, які створюють схильність певної людини до конкретних видів бізнесу. Першим методом відбору ідеї, що дозволяє вибрати свій бізнес, є мозковий штурм. При цьому корисно зосередитися на визначенні характеристик нового продукту/послуги: актуальність, форма, колір і пр.
2
Щоб вибрати свій бізнес, займіться пошуком нових ринкових ніш. Перспективні напрямки існують в різних сегментах ринку.
3
Третій спосіб вибрати свій бізнес - отримання франшизи. При стабільному попиті на товар або послуги франчайзера в такій організації бізнесу більше плюсів, ніж мінусів.
4
Ще один метод вибрати свій бізнес - визначити тенденції зміни потреб певної групи людей. Для проведення такого аналізу задаються наступні питання: • Які обсяги споживання у даної групи людей в різних сегментах ринку? • Які з сегментів зростатимуть більш інтенсивно? • Наскільки великий потенціал зростання внутрішнього споживання?
5
Якщо обраний бізнес відповідає вашим здібностям, схильностям, характеру, така справа почне швидко рости. Тому заздалегідь визначте свої здібності і психологічні якості. Придивіться до себе, це дасть вам перевагу, що дозволяє вибрати свій бізнес.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=96_HaKWK6ak