Як включити диспетчер задач з реєстру.

« Диспетчер задач» - це спеціальна утиліта операційної системи Windows. Вона дозволяє отримати доступ до списку всіх запущених на комп'ютері процесів, переглядати завантаженість процесора і оперативної пам'яті. Всі необхідні процеси можна запускати і вивантажувати безпосередньо з « Диспетчер а задач». Він так само дозволяє маніпулювати мережевими підключеннями і активними користувачами.
Інструкція
1
Не рідко, в разі «зависання» комп'ютера на допомогу приходить « Диспетчер задач», для його виклику потрібно набрати комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Delete, але бувають випадки, коли з яких-небудь причин ця утиліта не запускається, тобто відключена. Однією з причин, може бути відключення утиліти в реєстрі операційної системи.
2
Щоб включити « Диспетчер задач» відкрийте меню «Пуск», натисніть на пункт «Виконати ...» і наберіть команду «RegEdit».
3
У вікні, перейдіть в разделHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystemУдалите тут параметр з ім'ям DisableTaskMgr. Після цього Диспетчер задач знову стане доступним. Для повторного відключення утиліти, створіть параметр DisableTaskMgr типу DWORD в зазначеному розділі (якщо підрозділ System не існує, то створіть його) і надайте йому значення 1.