Як встановити програми на ноутбук. Як устанвіть софт на ноутбук.

Важко в наш час знайти такого користувача, якому б не доводилося встановлювати комп'ютерні програми . Їх можна скачати з інтернету або знайти на дисках. Програми можуть бути у вигляді інсталяційний файл, упаковані в архів або запускатися без установки взагалі. Установка будь програми на ноутбук не буде нічим відрізнятися від подібної процедури для звичайного стаціонарного комп'ютера.
Інструкція
1
Щоб правильно встановити програму, вам необхідно упевнитися в наявності вільного місця на жорсткому диску комп'ютера. Але не турбуйтеся - далеко не кожна програма здатна заповнити собою весь вільний місце на сучасних жорстких дисках великого об'єму. Конфігурація вашого пристрою також повинна відповідати системним вимогам програми . Приміром, потужні графічні редактори або програми для обробки відео зможуть нормально працювати тільки на досить продуктивних комп'ютерах.
2
Якщо перед вами програма у вигляді інсталяційний файл, запустіть його і дотримуйтесь інструкцій Майстра установки. За замовчуванням Майстер установки пропонує найоптимальніші параметри і вам достатньо лише своєчасно натиснути кнопку «Далі» і дочекатися завершення установки. Після виконання цих нескладних дій на вашому робочому столі з'явиться ярлик встановленої програми , клацнувши по якому двічі, ви зможете її запустити.
3
Заархівований інсталяційний файл необхідно спочатку розпакувати. Для цього клацніть правою кнопкою миші на значку архіву і виберіть команду «Витягнути файли». Після завершення вилучення файлів буде створена папка, в якій ви і знайдете файл, за допомогою якого можна зробити установку. Як це зробити ви вже знаєте.
4
Якщо ж програма не вимагає установки, користувачеві потрібно скопіювати папку з програмою в надійне місце на жорсткому диску, де її не можна буде випадково видалити. Потім в папці потрібно знайти значок програми , за допомогою якого вона запускається. Зазвичай такі значки виділяються з решти всіх файлів в папці. Щоб бути впевненим напевно, перемкніть режим відображення файлів в папці. Клацніть правою кнопкою у вільному місці всередині папки і виберіть пункт меню «Вид», а потім команду "Таблиця". Знайдіть файл, який визначений як «Додаток». Це і буде шуканий файл для запуску програми .
5
Щоб вам зручніше було користуватися програмою, клацніть правою кнопкою по знайденому значку і виберіть команду «Відправити», а потім «Робочий стіл (створити ярлик)». Ярлик, або посилання, на файл запуску програми буде поміщений на робочий стіл. Тепер вам не доведеться щоразу відкривати папку з програмою і шукати в ній потрібний значок - він завжди буде у вас на виду.