Як прибрати зайву вагу на ногах.

Одне з головних умов схуднення - систематичні заняття гімнастикою. Пропоновані вправи для проблемної зони бажано робити хоча б три рази на тиждень, а якщо є можливість краще займатися кожен день.
Інструкція
1
Займіть вихідне положення на спині. Виконуйте рухи ногами, як ніби ви їсте на велосипеді. Основне навантаження має припадати на м'язи стегон. М'язи ніг повинні бути гранично розслаблені, вправи виконуйте в швидкому темпі. Почніть заняття з 50 рухів. Поступово збільшуйте темп, довівши кількість рухів до 150. Разів зо два на процесі відпочивайте.
2
Початкове положення прийміть таке ж, як і в першій вправі. Лежачи на спині, підніміть ноги під прямим кутом, коліна злегка зігніть, м'язи абсолютно розслабте. У цьому положенні схрещуйте ліву ногу з правою, праву з лівою. Вправа виконуйте в швидкому темпі приблизно 150 раз.
3
Початкове положення: встаньте лівим боком до спинки стільця, якнайближче. Тримайтеся за спинку лівою рукою, це трохи полегшить вправу. Починайте виконувати сильні махи правою ногою вперед, вгору, вліво. Повторіть вправу близько 10 разів. Поміняйте положення, поверніться іншим боком. Повторіть точно такі ж махи тільки лівою ногою. Не забувайте про правильне дихання. Намагайтеся, як можна більше завантажити м'язи, махи ногою робіть активніше і якомога ширше, не лінуйтеся.
4
Початкове положення: сидячи на підлозі, зігніть ноги в колінах і підніміть стопи якомога ближче до стегон. Долонями сперся на підлогу ззаду. У такому положенні повільно нахиляйте коліна вліво і вправо, намагаючись, торкнуться підлоги. Повторюйте вправу 10-20 разів.
5
Початкове положення: сидячи на підлозі, долоні тримайте близько стегон, ноги розташуйте під прямим кутом по відношенню тулубу. Постарайтеся тримати м'язи живота в напрузі. Перехиліть на спину, не змінюючи положення ніг. Потім поверніться у вихідне положення. Розгойдуйтеся так, поки не виконаєте вправу приблизно 15-20 разів.
Тонка талія, гладкий пружний живіт - хто не мріє про це? Але як перетворити драглисту масу живіт а, вальяжно перевалює через ремінь брюк в тренований прес? Як і в багатьох інших заходах, важливий комплексний підхід і завзятість.
Вам знадобиться
  • - килимок для тренувань;
  • - таблиця калорійності продуктів.
Інструкція
1
Накачати «кубики» преса можна. Але не факт, що ви або оточуючі помітите їх під шаром жиру. Зігнати жир за допомогою одних лише вправ не вийде - доведеться сісти на діету.Огранічьте легкозасвоювані вуглеводи в своєму раціоні (борошняне, солодке). Віддавайте перевагу низьковуглеводним і низькокалорійним страв (овочі, м'ясо). Ні в якому разі не голодуйте - це може спровокувати напади неконтрольованої обжерливості. Краще їжте 5-6 разів на день, але в мізерних кількостях.
2
Виключіть зі свого життя всі фактори, що сприяють розтягуванню черевної стінки. До таких належать, наприклад, надмірна кількість пива, випитого за 1 присід.
3
Щодня виконуйте кілька вправ для преса. Кількість підходів для кожної вправи - три, кількість повторів - двадцать.Упражненія: 1. Ляжте спиною на підлогу, покладіть руки на потилицю, ноги зігніть в колінах і упріть в підлогу. Піднімаючи плечі, тягніться грудьми до колін. Одноразово з підйомом намагайтеся трохи скрутити тулуб вправо - так, як ніби ви лівою стороною грудей намагаєтеся торкнутися правого коліна. Ляжте і потім повторіть те ж саме для іншої сторони тіла. Під час вправи поперек повинна залишатися утиснутися в підлогу. 2. Початкове положення те ж, що і в першій вправі. Одночасно піднімайте плечі і ноги, намагаючись ліктями торкнутися колін. Слідкуйте за тим, щоб поперек щільно притискалася до ковріку.3. Лежачи на правому боці, праву руку витягніть перед собою, ліву покладіть на потилицю. Намагайтеся, упираючись правою рукою в підлогу, одночасно підняти обидві ноги (невисоко) і верхню частину тулуба, змушуючи напружуватися м'язи талії. Для кожного боку повторіть 20 разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u-NQGQDiPWE
Зверніть увагу
Якщо щастя у вигляді плоского живота хочеться якомога швидше - вирушайте на ліпосакцію і абдомінопластику.
Корисна порада
Тренуючись, не забувайте про дихання. На момент напруги слід вдих, розслаблення - видих. Вдихати тільки через ніс.