Як розлучитися з вагою.

Зайва вага - справжній бич людства. І справа навіть не в естетиці (хоча. Розуміється, без неї нікуди: гламурні красуні на глянцевих обкладинках, м'язисті мачо з реклами спортивного авто - дуже хороша мотивація зайнятися собою). Справа, перш за все, у здоров'ї. Людина, що страждає ожирінням - це апріорі хвора людина.
Інструкція
1
Вирішувати питання про розставання із зайвою вагою слід починати з тотального перегляду харчових звичок. Зрозуміло, мова йде і про дієту теж, але доведеться радикально переглянути свій раціон, режим харчування та інше. Те, що і як ви їли досі, привело вас до того результату, який ви маєте на даний конкретний момент. Що стосується дієти, то тут набір рекомендацій стандартний: - їжте часто, маленькими порціями; - вживайте менше цукру, солодкого, копченостей, тваринних жирів; - припиняйте приймати їжу за 4-5 годин до сну; - віддавайте перевагу овочам, малокалорійним продуктам.
2
Не забувайте про спорт. Займатися різними вправами слід не рідше 3-4 разів на тиждень по 1-1,5 години. Зрозуміло, перед вибором фізичного навантаження потрібно проконсультуватися з лікарем.
3
Ще один спосіб скинути вагу - послуги пластичного хірурга. Ліпосакція - одна з найбільш затребуваних нині операцій. Інший спосіб - бондажірованіе шлунка з метою зменшення його обсягу або приміщення в нього спеціального балона, що створює відчуття наповненості їжею.
4
Багато хто вдається до скиду ваги за допомогою медичних препаратів. Ці ліки діляться на дві групи: - препарати, що пригнічують апетит (часто містять ефедрин і інші, дуже некорисні для людини речовини); - препарати, що викликають неконтрольовану діарею, що змінюють роботу ЖКТ.Даже якщо результат у вигляді «виска» і буде, то варто задуматися про ціну, яку доведеться заплатити за скинуті кілограми.
Зверніть увагу
Причинами надмірної ваги можуть бути гормональні порушення. Тому перед тим, як спробувати скинути зайву вагу, проконсультуйтеся з ендокринологом.