Як виростити арахіс будинку.

Арахіс - невибаглива рослина, його цілком можна спробувати виростити в домашніх умовах. Але стежте за тим, щоб горіхи, взяті для посадки, не наражалися попередньої обжарюванні, інакше появи сходів ви так ніколи і не дочекаєтеся.
Інструкція
1
Розкрийте стручок арахісу, обережно виберіть з нього горіхи. Садити їх можна в звичайний квітковий горщик, наповнений садової землею, наполовину змішаної з піском. Просто застроміть в землю насіння, добре його полийте і починайте чекати. Незабаром із землі здасться зелений паросток.
2
Дочекайтеся, поки рослина досягне 10 см у висоту і пересадите його в горщик розміром не менше 30-40 см в діаметрі. Арахіс - субтропічна рослина, тому потрібно спробувати створити йому максимально комфортні умови. Не допускайте, щоб температура ґрунту опускалася нижче 18 ° C, забезпечте рослині хороший полив, тепле оточення і багато світла.
3
Рослина арахісу може досягати 30 і навіть 60 см у висоту, з вигляду воно нагадуватиме невеликий кущ з твердим незграбним стволом і пірчастий листям. Яскраво-жовті квіти арахісу дуже красиві і володіють незабутнім ароматом, але живуть вони рівно добу, після чого квітка опадає, а на його місці утворюється фруктова нирка. Довгі гілки з зав'язі майбутніх горіхів прогинаються і лягають на землю. Зав'язі при цьому можуть занурюватися в землю на 5-8 см. Намагайтеся не упустити цей момент, допоможіть горіхам досягти землі, після чого злегка прикопайте їх. Відразу ж скоротіть інтенсивність поливу і запасіться терпінням. Визрівання плодів арахісу триває 180-200 днів, але навіть витягнуті з землі, вони далеко не готові до споживання. Вам доведеться просушити їх, не виймаючи з стручка в духовці, при температурі 120 ° C протягом 20 хвилин.
Корисна порада
Арахіс - однорічна рослина, тому після визрівання плодів воно засихає. Але якщо експеримент з вирощування арахісу вам сподобався, ви цілком можете повторити його на наступний рік.