Як розводити фурацилін для промивання.

Фурацилин в таблетках є універсальним засобом для лікування захворювань горла і носа. З рівним успіхом його можна використовувати як для промивання носа, так і для полоскань горла. В силу своїх антисептичних властивостей, фурацилін дає позитивний ефект вже після трьох-п'яти застосувань. Ключовим моментом є максимальне розчинення сухої маси фурациліну в кип'яченій воді.
Вам знадобиться
  • - Дві столових ложки
  • - Пачка фурациліну
  • - Металева гуртка
Інструкція
1
Закип'ятіть чайник. Обов'язковою умовою є те, щоб вода була кип'ячена, і містила мінімум домішок, таких, як хлорка, добавляемая для дезінфекції, і мікроорганізми, які зазвичай містяться в грунтових водах.
2
Візьміть дві столові ложки і покладіть між ними таблетку фурациліну. З силою стисніть ці ложки з метою перетворення таблетки в порошкоподібну масу. Повторіть цю процедуру до отримання необходіомого кількості порошку.
3
Висипте вийшов порошок в металеву кружку, попередньо заливши її кип'яченою водою і поставивши на плиту для підігріву. Акуратно помішуйте розчин до повного розчинення фурациліну. Остудіть вийшла рідина, акуратно знявши з плити, і ваш розчин готовий до застосування.