Як зробити комп'ютер не зависає.

Кожному користувачеві доводилося стикатися із зависанням комп'ютера . Це досить неприємна подія, яке завжди застає вас зненацька. Зависання комп'ютера може відбуватися з різних причин. Тому для початку варто визначити причини зависання і потім усунути їх.
Інструкція
1
Основна причина зависання комп'ютера пов'язана з нестійкою роботою системи або в помилках обладнання. Зокрема комп'ютер може зависати через проблеми з процесором. Відбуватися це може в зв'язку з появою різних дефектів обладнання, недостатньому охолодженні, стрибку напруги.
2
Якщо ваш комп'ютер зависає внаслідок нестабільної роботи системи, то необхідно провести заходи по прискоренню роботи системи та її оптимізації. Найчастіше зависати система починає після тривалого періоду використання. Засмічується реєстр, збільшується фрагментація, з'являються помилки в зв'язку з невмілими діями користувача.
3
За допомогою спеціальних утиліт проведіть повну діагностику комп'ютера . Далі використовуючи програми, очистіть реєстр, проскануйте жорсткі диски на наявність помилок. Також не забудьте виконати перевірку на віруси. Часто через них виникають помилки і як наслідок зависання комп'ютера . Проведіть дефрагментацію жорстких дисків для прискорення системи.
4
Якщо ж причина зависання криється в обладнанні, то тут набагато все серйозніше. Перевірте охолодження процесора. За допомогою БІОСа або спеціальних програм стежте за температурою процесора. Зробіть охолодження краще. Також можливо буде потрібно повна діагностика обладнання та його часткова заміна. Якщо комп'ютер зависає або перезавантажується через нестабільну роботи обладнання, то це перша ознака його застарівання і поломки.
5
Також зависання комп'ютера може статися при великому завантаженні оперативної пам'яті. Це стосується тих користувачів, у яких оперативна пам'ять не перевищує одного гігабайта. Подивитися наскільки використовується ваша пам'ять можна за допомогою диспетчера задач. Вкладка «швидкодія» покаже навантаження на вашу оперативну пам'ять. В разі нестачі ресурсів вам необхідно збільшити пам'ять за допомогою покупки планки.