Як розмальовувати нігті. Як розмалювати нігті в домашніх умовах.

Красиві і оригінальні нігті є прекрасним доповненням до будь-якого образу і стилю. Уміння малювати на нігтях - відмінні спосіб самовираження, а також непогана можливість підзаробити. Тим більше, що для того, щоб навчитися робити нігтьові шедеври, зовсім не обов'язково бути художником.
Інструкція
1
Будь-яке малювання на нігтях повинно починатися з якісного манікюру. Зробіть теплу ванночку для рук, видаліть кутикулу, надайте нігтям потрібну форму, відшліфуйте поверхню нігтьової пластини.
2
Після цього подумайте, який малюнок ви хочете намалювати. Якщо ви новачок, то почніть з простих візерунків - крапочок, ліній, елементарної графіки. Поступово малюнки можна ускладнювати. Не намагайтеся зробити малюнок відразу - найкраще наносити штрихи поетапно.
3
Для того, щоб робити різноманітні візерунки, вам знадобитися широкий асортимент лаків для нігтів, а також спеціальні акрилові фарби, які можна купити в спеціалізованих магазинах для манікюру. Там же слід придбати тонкі пензлики, якими зручно наносити тонкі лінії і ДОТС - спеціальний інструмент для малювання на нігтях.
4
Якщо ви хочете досконало освоїти мистецтво нігтьового малювання, то можна записатися на спеціальні курси. Також оволодіти майстерністю допоможе література з нігтьовому дизайну і відео-уроки в Інтернеті.
5
Пам'ятайте, що органічність картинки на нігті в чому залежить від правильного поєднання кольорів, які ви застосовуєте для нанесення малюнка.
6
Щоб зробити зображення на нігті ще оригінальнішим, можна спробувати додати до нього наклейки для нігтів. Вони продаються у всіх косметичних магазинах.
7
Також варто звернути увагу на набори для френча - французького манікюру. Вони допомагають зробити малюнок чітким, без сколів і помарок. Крім класичного варіанта - безбарвна нігтьова пластина (можливі кремові або рожеві варіації) і біла окантовка нігтя, ви можете спробувати зробити різнокольоровий френч, адже тут немає межі фантазії!
8
Після того, як ви нанесли малюнок, не забудьте покрити ніготь захисним покриттям - так ваш шедевр зберегтися набагато довше!