Як встановити двері на шафі купе. Як встановити двері в строєний шафа.

Шафа купе - необхідний предмет меблів, який знаходиться в спальні, в передпокої, вітальні, дитячій. Зібрати шафа самостійно досить легко, навіть не маючи досвіду по збірці. А щоб встановити двері правильно, без зазорів і перекосу, необхідно володіти деякими знаннями.
Інструкція
1
Система дверей встановлюється в останню чергу, тобто після внутрішньої збірки шкафа- купе , монтажу стелі, підлоги і всіх перегородок. Заміряйте ширину прорізу за допомогою рулетки у верхній частині шафи, де пізніше буде знаходитися верхня напрямна. Від отриманого результату відніміть 2 мм і відріжте верхню напрямну за підсумковим розміром. Важливо різати рівно під прямим кутом.
2
Візьміть в руки кутник і намалюйте лінію по периметру, по якій будете різати. Пиляти почніть з тильного боку, оскільки ножівка може зіскочити і подряпати профіль.
3
Дірки під саморізи просвердлите з двох сторін паралельно, тобто в кожній секції направляє. Підготовлену верхню направляючу вставте в шафу і акуратно закріпіть, залишаючи рівний зазор з обох сторін.
4
Виміряйте довжину підстави шафи і відріжте нижню направляючу коротше на 1 мм. Робіть рези під прямим кутом. Вставте нижню напрямну, але не прикручуєте її до підлоги шафи.
5
Вставте двері купе на місце. Спочатку вставте двері в задню напрямну, тобто верхні колеса в верхню напрямну, а потім притисніть пальцем нижні колеса і заведіть двері всередину шафи і вставте нижні колеса в напрямну.
6
Далі необхідно відрегулювати двері по бічних стінок шафи за допомогою регулювальних гвинтів в нижніх колесах. Закріпіть направляючу саморізами до підлоги шкафа- купе . Остання дія необхідно робити тільки тоді, коли ви повністю впевнені, що більше ніяких маніпуляцій з дверима шкафа- купе виробляти не буде потрібно. Робота закінчена.