Як малювати акриловими фарбами на тканинах. малюнки по тканині акриловими фарбами.

За допомогою фарб для тканини, які сьогодні продаються майже в кожному канцелярському магазині, можна зробити оригінальний малюнок на одязі, будучи впевненим у тому, що другої такої речі не буде ні у кого. Ознайомтеся з кількома практичними порадами по технології нанесення малюнка на тканину акриловими фарбами .
Інструкція
1
Фарби на основі водної акрилової дисперсії найкраще наносити на бавовняні і шовкові тканини - саме на них фарба добре тримається і саме з цими тканинами зручно працювати.
2
Перед початком роботи з фарбами виперіть та добре отгладьте річ, а потім натягніть на раму або розкладіть на твердій поверхні, наприклад, на столі. Щоб фарба не зіпсувала зворотну сторону речі, прокладете між лицьовою і тильною сторонами речі лист щільного картону або клейонки.
3
Нанесіть малюнок спеціальним фломастером для тканини, або скористайтеся простим олівцем. В останньому випадку вам доведеться фарбою перекривати контури малюнка, виконані олівцем, тому що грифель погано змивається з тканини.
4
Зробивши чорновий малюнок, ретельно перемішайте фарби і починайте розфарбовувати заготовку. Використовуйте для роботи художні кисті різних розмірів. Для зниження інтенсивності кольору фарб можна використовувати розчинник для акрилових фарб.
5
Після того, як малюнок буде готовий, розпис слід просушити протягом 12 - 24 годин до повного висихання фарби, а потім пропрасувати праскою без використання пара. Між лицьовій і тильній сторонами речі при цьому слід прокласти тканину, попередньо вийнявши картон або клейонку, використану раніше.
6
Через 48 годин після проглаживания допускається щадна прання речі при температурі 30-40 ° с, використовуючи м'які миючі засоби і не піддаючи тканину сильної механічній обробці.