Як зробити дзеркало своїми руками.

Самостійно виготовлене дзеркало в фігурної рамці - відмінна прикраса інтер'єру і ідеальний подарунок близькому другу. Принадність виготовлення дзеркала в тому, що форму і самої поверхні, що відбиває, і рамки, а заодно її колір ви можете визначати самостійно.
Інструкція
1
Приготуйте місце для роботи. Краще проводити роботу на відкритому повітрі або добре провітрюваному приміщенні, оскільки доведеться працювати з хімічно активним і шкідливим для дихальних шляхів азотом.
2
Розчиніть срібний предмет в десятивідсотковим розчині азотної кислоти. Як предмет підійде стара монета.
3
випарити розчин і прокалите осад, щоб виявити мідь. Знову розчиніть осад в дистильованої воді, мідь осяде на дно. Розчин перелийте в іншу ємність.
4
Наступний крок в виготовленні дзеркала - підбір скла. Воно повинно бути відповідним за товщині і формі, не мати дефектів. Протріть його розчином дистильованої води і млявий пудри. Протріть і торці.
5
Покладіть дзеркало на горизонтальну поверхню і залийте розчином двухлористого олова. Протріть губкою, видаліть сліди розчину. Приготуйте два склади: 10 гр. розчину аміаку (концентрація 25%), 5 гр. азотнокислого срібла, 50 мл. їдкого калію (розчин з концентрацією 10%), дистильована вод до літра. Другий склад: 25 гр. цукру, 10 мл. азотної кислоти (десятивідсотковий розчин), вода до 250 мл. Прокип'ятіть протягом п'яти хвилин.
6
Змішайте перший і другий розчини в співвідношенні 9: 1 відповідно. Полийте середину скла сумішшю. Скляною паличкою рівномірно розподіліть по всій поверхні. Через 10-10 хв. Злийте рідину в ємність. Повторіть проливку три-чотири рази. Білий наліт видаліть замшею.
7
Промийте і просушіть скло. Пофарбуйте посріблену частина суриком, розведеним в скипидарі. Чи не покриту сріблом частина протріть розчином азотної кислоти. Вставте дзеркало в рамку.