Як зменшити напругу струму. зменшити напругу ланцюга постійного струму.

Необхідність понизити напруга промислової лінії електропередачі або джерела живлення побутової апаратури виникає досить часто з тих чи інших причин. Це можна з успіхом зробити, застосувавши трансформаторні або безтрансформаторні способи зменшення напруги.
Вам знадобиться
  • трансформатор, резистор, конденсатор
Інструкція
1
Пристрої для зниження напруги на базі трансформаторів використовуються зазвичай в ланцюгах змінного струму. Якщо мають місце скачки напруги, рекомендується застосовувати стабілізуючі пристрої (ферорезонансні стабілізатори). Прогнозоване підвищення напруги можливо компенсувати звичайним автотрансформатором. Цей пристрій також забезпечить зменшення величини напруги в заданому діапазоні. В основі всіх цих пристроїв використовуються різні види трансформаторів.
2
Для малопотужних споживачів в ланцюгах змінного струму можна використовувати резистор або конденсатор. Номінал резистора (в Омах) можна розрахувати за наступною формулою: R = Uпад/I = (Uс - U)/I. Ємність (в мікрофарадах) гасящего конденсатора можна розрахувати за формулою: С = 3200 I/, де R - значення резистора, Ом; I - споживаний пристроєм струм, A; Uпад - напруга , яке повинен гасити резистор, В; Uс - напруга мережі, В; U - напруга харчування пристрою, В.
3
Для зменшення напруги живлення в колах постійного струму, в більшості випадків, використовуються послідовно включені в ланцюг стабилитрон, мікрозбірка-стабілізатор (КРЕН) або імпульсний перетворювач. Різні типи цих пристроїв призначені для зниження напруги живлення до певної величини. Робота вищеперелічених електронних пристроїв заснована на властивостях напівпровідників. Тому їх застосування передбачає наявність твердих знань в галузі електронної техніки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0AHsXGOZuzU
Зверніть увагу
Приймаючи рішення про вибір одного з перерахованих вище способів зниження напруги, необхідно слідувати наступним алгоритмом: - визначити величину, на яку потрібно; - Вибрати один із прийнятних способів; - Провести розрахунки і переконатися в їх правильності; - Виконувати всі роботи з дотримання правил безпеки; - Проводити перевірку роботи схем тільки при установці номінальних запобіжників в електричних ланцюгах.
Нервове напруга народжує безпорадність і розгубленість. Як з першим, так і з другим впоратися нелегко. Відомо, що більше неспокою схильні жінки. З рівноваги їх виводить будь-яка дрібниця. Деякі поради допоможуть зняти напруга , повернути душевну рівновагу і позитивний настрій.
Вам знадобиться
  • Фільми з добрим сюжетом, спілкування з людьми, музеї, виставки, зошит.
Інструкція
1
Постарайтеся визначити причину стресу. Можливо, вона криється в конфлікті з начальством, яке виставляє завищені вимоги. Якщо так, вирушайте на пошуки нової роботи. Здоров'я важливіше.
2
Скоротіть вплив інформаційного потоку. По телевізору, радіо постійно повідомляють про катастрофи, хворобах, вбивствах. Це негативно позначається на психологічному здоров'ї. В результаті, ми відчуваємо напруга . Виникає стрес.
3
Візьміть за правило дивитися щодня добрі фільми. Вони допоможуть зняти напруга і зарядитися гарним настроєм. Крім того, ви зможете позбутися впливу поганих новин.
4
Наповнюйте своє життя позитивними емоціями, але уникайте вживання спиртних напоїв або наркотиків. Вони здатні принести лише тимчасове задоволення, після чого стане ще гірше.
5
Цілеспрямовано збільшуйте потік хороших новин. Спілкуйтеся з людьми, які вам приємні. Відвідуйте музеї, виставки, одним словом, місця, де потік інформації буде містити мінімум агресії.
6
Придбайте зошит і записуйте в неї все хороше, що сталося з вами за день. Кожна дрібниця варта уваги. Зробили справу, яку відкладали довгий час? Прекрасно! Запишіть в щоденник. Незабаром ви побачите, як ростуть ваші успіхи. Папір стерпить все. Тому записуйте і свої хвилювання, страхи. Далі до кожного пункту спробуйте знайти рішення.
7
Здійснюйте піші прогулянки. Причому дотримуйтеся спеціальної схеми. На прогулянку вирушайте з одного боку будинку, а повертайтеся з іншого. Якщо немає можливості відправитися погуляти, почніть фантазувати. Закривши очі, уявіть себе на пісочку під ніжними променями сонця. Відчуєте на шкірі морський вітер. Незабаром дихання стане рівним, а напруга пройде.
8
Прогулюючись, звертайте увагу на те, що відбувається навколо. Машини, люди, будинки, природа - все повинно бути помічено вами. Через кілька днів з вашого життя почне йти хаос. Позитивні ситуації, навпаки, почнуть наповнювати її.
9
Присвятіть тільки собі певні дні тижня. Вони повинні бути наповнені веселощами і безтурботністю. Ніякі обставини не повинні міняти ваших планів в ці дні, навіть аврал на роботі.