Як вирощувати артемию.

Артемії - жаброногие ракоподібні, заселяющие солоні водойми південних регіонів Росії. Цей зоопланктон цінується своїми поживними властивостями і широко використовується для підгодівлі мальків різних видів акваріумних риб. Яйця артемії мають високий ступінь природної адаптації і здатні зберігатися кілька років за певних умов. Їх можна купити в будь-якому зоомагазині.
Вам знадобиться
  • Соляний розчин, ємність, вода, висушені яйця
Інструкція
1
Для її розведення в домашніх умовах вам знадобиться соляний розчин (20 г солі на півлітра води), висушені яйця (приблизно 1/2 ч.л.), ємність 0,75 л (наприклад, пластикова пляшка з пробкою) і постійна температура води 24-30оС. Чим вище температура, тим швидше вилуплюються рачки, в середньому це займає 20-40 годин.
2
В підготовлену ємність наливають ропу потрібної температури, розпорошують яйця, закривають кришкою з двома пророблену отворами для двох пластикових трубок. Одна - довга, для подачі кисню на дно ємності і перемішування яєць, друга - коротка, для відводу повітря (не дістає до поверхні води). Що з'явилися науплий артемії зливають в сачок з дрібною сіткою (N73), добре промивають водою і згодовують рибам. Слід пам'ятати, що рачки живуть в прісній воді 6-8 годин і тримаються в освітлених місцях.
3
Якщо ви вирішили вирощувати артемию , потрібно забезпечити їм живильне середовище в окремому маленькому акваріумі зі слабо солоною водою.
4
Через 12 годин після появи на світ личинки починають самостійно харчуватися водоростями (можна придбати в зоомагазині), «зеленої» водою (злитої з акваріума і витриманою на сонці 2-3 дні) або сухий нерозчинної сумішшю (з дріжджів, борошна , соєвого порошку і яєчного жовтка).
5
Годувати артемії потрібно часто, при цьому кількість корму визначається дослідним шляхом і не повинно сильно забруднювати воду. Вода міняється 2 рази на тиждень.
Зверніть увагу
Живуть артемії приблизно 3 місяці, дорослішають на восьмий день, дають потомство кожні 4 дні в кількості приблизно 300 рачків.