Як розрахувати ідеальну вагу, виходячи зі зростання.

Скільки я повинен важити? Яку вагу є ідеальним для моєї комплекції? Це часті питання, які задають як жінки, так і чоловіки, і з вагомої причини. Слідуючи декільком простим радам, ви зрозумієте, як розрахувати ідеальну вагу для вашого зростання.

1. Правда в тому, що всі люди різні, і те, що вважається нездоровим вагою для людини певного зростання, може бути ідеальним вагою для людини того ж зросту, якщо у них різна комплекція.

2. Підрахунок індексу маси тіла - методика, яка грунтується на зростанні, вазі, стать і вік для підрахунку ідеальної ваги кожної людини окремо. Наприклад, у жінки ростом 157 см, важить 74,8 кг, матиме індекс маси тіла 30,2, і згідно з деякими таблицями індексу можна зарахувати її до категорії легкого ожиріння, тоді як жінка з тим же вагою, але ростом 175 см, буде мати індекс маси тіла 24,4 і ставитися до категорії нормального ваги. Таблиці індексу маси тіла можна знайти в інтернеті.

3. Багато непокояться через надмірної ваги і наслідків, які він може спричинити стосовно здоров'я. Однак і ті, у кого недостатня вага, ризикують своїм здоров'ям не менше. Пам'ятайте, що правильний раціон і вправи - основа підтримки правильного ваги незалежно від вашого зростання.