Як розблокувати профіль ?

Блокування користувальницького аккаунта - на сьогоднішній день подібна ситуація в інтернеті зустрічається досить часто. Блокування профілю може бути викликана багатьма причинами, деякі з яких передбачають довічні санкції по відношенню до аккаунту.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Як розблокувати профіль в разі його блокування через невдалу серії спроб входу. В інтернеті існує ряд сервісів, які блокують профіль користувача, якщо він здійснює декілька невдалих спроб авторизації. Як правило, це націлене в першу чергу на безпеку самого аккаунта користувача. Якщо ви зіткнулися з блокуванням подібного роду, вам потрібно поступити таким чином.
2
Скористайтеся спеціально передбаченої кнопкою відновлення/скидання пароля. На сторінці, вам належить ввести кодове слово, або ж підтвердити дію по смс (в залежності від заходів безпеки, що передбачаються самим ресурсом). Після успішного виконання відновлення/скидання пароля, на вказаний при реєстрації поштову скриньку, або стільниковий телефон, буде направлено лист з новим паролем або ж додатковими інструкціями по відновленню доступу.
3
Як розблокувати профіль , заблокований за недотримання правил користування сервісом. Існують і такі сайти, які передбачають певні правила для користувачів. Якщо вас заблокували за порушення правил якого-небудь ресурсу, вам потрібно виконати наступні дії.
4
Знайдіть на сайті контакти служби підтримки користувачів. Залежно від способу зв'язку (ICQ, електронна пошта, телефон), зверніться до оператора служби підтримки. В діалозі намагайтеся бути максимально коректним і ввічливим. Уникайте різких висловлювань, скажіть, що розумієте свою помилку, і надалі будете строго слідувати правилам ресурсу. У більшості випадків подібні звернення допомагають домогтися розблокування облікового запису.
У наш час навряд чи залишилися люди, які не використовують соціальні мережі. Хтось тільки спілкується з їх допомогою, хтось веде бізнес. У разі масової розсилки повідомлень або запрошень акаунт може бути заблокований за спам.

Що таке спам

Спам - це небажані повідомлення, наприклад, непрохана реклама, настирливі зазиванія вступити в які-небудь групи і так далі. Розсилка спаму є серйозним порушенням Регламенту сайту і може привести до блокування профілю користувача, що розсилає такі сообщенія.Еслі від вашого імені розсилається спам, то це означає, що зловмисники змогли отримати доступ до вашого профілю - дізналися логін і пароль. Якщо ви можете зайти в ваш профіль на Одноклассниках - негайно змініть пароль (це можна зробити в меню Ще -> Змінити настройки -> Пароль).

Чому мій профіль заблокований

Ваш профіль може бути заблокований з двох причин: - за підозрою на злом; - за порушення правил користування сайту.

Як відновити доступ до сайту

Якщо ваш профіль часто зламують, швидше за все, у вас в комп'ютері завівся вірус. Оновіть ваш антивірус (це важливо!) І ретельно перевірте комп'ютер.
Якщо ваш профіль був заблокований за підозрою на злом, ви можете відновити його за допомогою мобільного телефону або пройти перевірку, правильно вгадавши імена 5-ти ваших друзей.Обратіте увагу, що в разі, якщо ви не зможете дізнатися по фотографії всіх ваших друзів, повторне відновлення буде можливо тільки через кілька годин. Якщо ви стали жертвою зловмисників, зверніться до Служби підтримки з детальним описом проблеми, вказавши наступні дані профілю: - логін; - вік; - ім'я, прізвище; - країна і місто; - посилання на профіль (або ID профілю); - номер телефону; - адреса електронної почти.Обратіте увагу, що у випадку, якщо ви свідомо пішли на порушення правил користування сайтом, Служба підтримки не зможе відновити ваш профіль.

Що робити, якщо вам прийшов спам

Переконливе прохання, не спілкуйтеся з користувачами, що розсилають спам, навіть з найкращих спонукань - ви ризикуєте втратити свій профіль! Найкраще, що можна зробити при отриманні непрошених повідомлень - додати користувача, що відправив їх, в «чорний список», і поскаржитися адміністрації на спам.

Що робити, коли друзям приходять запрошення в ігри, які я не відправляв

ID - це ваш унікальний ідентифікатор на Одноклассниках. Якщо ви знаєте свій ID, це значно підвищує шанси того, що фахівці служби підтримки зможуть оперативно відновити доступ до вашого профілю
Можливо, доступ до вашого профілю отримали треті особи, і саме вони розіслали запрошення вашим друзям від вашого імені. В цілях безпеки ми рекомендуємо вам невідкладно поміняти пароль від вашого профілю на Одноклассниках і пароль від вашої електронної почти.Вот два простих кроки, які допоможуть вам запобігти повторенню таких ситуацій: - переходячи по посиланнях на Одноклассниках, завжди перевіряйте адресний рядок браузера. Адреса сайту завжди містить домен odnoklassniki.ru (або odnoklassniki.ua). Якщо посилання веде за межі сайту - ніколи не вказуйте на ній ваші логін і пароль від Однокласників; - Періодично перевіряйте ваш комп'ютер свіжою версією антивірусної програми.