Як встановити жорсткий диск в ноутбук. Як встановити вінчестер на ноутбук.

Сучасні ноутбуки передбачають не тільки підключення до них зовнішніх жорстких дисків, а й заміну вже змонтованих в них запам'ятовуючих пристроїв. Для установки жорсткого диска в ноутбук зовсім необов'язково бути фахівцем у комп'ютерній галузі, достатньо лише володіти початковими знаннями.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, жорсткий диск.
Інструкція
1
Для початку поговоримо про те, що ж являє собою жорсткий диск сучасного ноутбука і як до нього дістатися. Недосвідчений користувач напевно подумає, що для заміни вінчестера йому доведеться розкручувати кришки і робити інші безглузді «рухи». Ні. В нашому випадку все більш просто. Жорсткий диск для ноутбука являє собою компактну пластину, яка може бути не тільки індивідуальної (підходити до конкретної моделі ноутбука), а й універсальною (підходити до декількох моделях відразу). Що потрібно виконати для того щоб встановити жорсткий диск в ноутбук? Виконати потрібно наступне.
2
Переверніть комп'ютер і знайдіть на ньому кришку, під якою буде захований жорсткий диск. Дана кришка зазвичай кріпиться на засувках, і переплутати її з чим-небудь іншим вкрай складно (проте не слід плутати її з батареєю, і таке буває). Зніміть дану кришку. Після цього вам відкриється жорсткий диск, встановлений на ноутбуці. Зрозуміти про те, що це саме вінчестер, ви зможете двома способами: за характерними наклейкам на пристрої, а також просто порівнявши встановлений пристрій з тим, на яке ви плануєте його замінити. Якщо обидва пристрої ідентичні, можна перейти до заміни жорсткого диска.
3
Звільнивши старий жорсткий диск від всіх кріпильних елементів, які фіксують його, витягніть пристрій з корпусу. Встановіть на його місце новий жорсткий диск і приєднаєте на свої місця всі елементи кріплень. Закрийте кришку, після чого, включите ноутбук. На даній стадії вам знадобиться установка нової системи і форматування диска (все це робиться в Біосе).