Як використовувати масло жожоба для обличчя. масло жажоба для обличчя.

Американські і мексиканські індіанські племена протягом багатьох століть використовували масло жожоба в якості ухаживающего косметичного інгредієнта і для пом'якшення волосся. Насіння жожоба містять унікальні масла, які за хімічним складом ідентичні кожному жиру людини, також відомому як секрет сальних залоз.

Нанесення масла жожоба на обличчя перед сном зволожує шкіру і не випаровується на відміну від зволожуючих засобів на водній основі. Зволожена і збалансована шкіра виділяє менше шкірного жиру, і запалення зменшуються.

1. Розкрийте пори, вмиваючись теплою водою і м'яким милом для обличчя. Змийте мило теплою водою і м'яко промокніть обличчя чистим рушником. Не тріть обличчя рушником, від цього шкіра може запалитися. Відкриті пори швидше вберуть масло жожоба майже без відчуття жирності.

2. Надіньте ободок або смужку для волосся, щоб не забруднити маслом волосся. Видавіть 2-6 крапель чистого масла жожоба на кінчики пальців за допомогою піпетки. Кількість крапель підраховується, виходячи зі ступеня сухості і роздратування шкіри. Масло жожобагіпоаллергенно, але якщо використовувати більш 10 крапель за один раз, особа буде жирно блищати.

3. Злегка потріть кінчики пальців друг про друга. Почніть втирати пальцями масло в шкіру обличчя круговими рухами. Надавлюйте сильніше на ті місця, де шкіра особливо суха або роздратована. Масажуйте особа не менше однієї хвилини, щоб пори ввібрали масло.

4. Видаліть надлишки масла серветкою для обличчя. Акуратно промокайте обличчя серветкою. Будьте готові до того, що після процедури у вас протягом декількох годин буде відчуття жирності на обличчі, оскільки шкіра продовжуватиме вбирати масло.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ocwM1PflCGs