Як прати історію з скайпу.

Як і інші програми, що дозволяють користувачам вільно спілкуватися між собою в мережі, додаток Skype за замовчуванням зберігає всі користувальницькі переписки в профільну папку. Варто зауважити, що кожен користувач ПК може при бажанні стерти архів листування, використовуючи передбачений програмою інтерфейс.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте стерти історію повідомлень в додатку Skype, ви спочатку повинні запустити саму програму. Щоб зробити це, двічі клікніть по ярлику Skype, введіть ваше ім'я користувача та пароль, після чого дочекайтеся завантаження програми.
2
Після того, як Skype повністю завантажиться, вам потрібно навести курсор миші на вкладку «Інструменти» (вкладка розташована у верхній частині панелі управління програмою) і відкрити її. З'явиться форма, в якій вам слід відкрити розділ з настройками програми.
3
Як тільки ви будете переадресовані на нову вкладку, зверніть увагу розташовану зліва вертикальну панель. Знайдіть на даній панелі пункт «Чати і SMS», після чого клікніть по ньому лівою кнопкою мишки два рази. Далі вам потрібно активувати посилання «Відкрити додаткові настройки» і дочекатися завантаження нового діалогового вікна.
4
Після того, як віконце буде завантажено, ви зможете побачити в ньому історію повідомлень. Щоб стерти історію з скайпу, клікніть по кнопці «Очистити історію ». Як тільки архів буде очищений, збережіть зміни.
5
Крім видалення, дане вікно також дозволяє користувачеві встановити певні параметри для збереження історії. Тут ви можете не тільки обмежити період її збереження, а й заборонити дану функцію. Для цього вам потрібно задати відповідні параметри.