Як встановити шрифт в ворде. Як в ворде поміняти шрифт.

Якщо вам недостатньо стандартних шрифтів , передбачених програмою Microsoft Office Word за замовчуванням, ви можете урізноманітнити їх перелік, додавши в програму додаткові шрифти. Всі заходи виконуються за лічені хвилини.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
В першу чергу ви повинні володіти набором шрифтів , які необхідно завантажити в програму. Якщо вони у вас є - добре, якщо ж шрифтів ще немає, ви завжди можете їх дістати. Для цього відкрийте домашню сторіночку будь-пошукової системи. В поле запиту вам потрібно ввести щось на зразок «скачати шрифти для Ворда». Серед результатів видачі ви зможете вибрати оптимальний для себе набір і завантажити його на свій комп'ютер. Зазвичай шрифти викачуються в архівах, тому, після завантаження вам потрібно розпакувати архів в нову папку.
2
Завантаження шрифтів в програму. Відкрийте меню пуск і зайдіть в панель управління. Зліва клікніть по функції «Переключитися до виду по категоріях». Далі виберіть розділ «Оформлення і теми». Відкривши його, зверніть увагу на ліву панель вікна. В поле «Дивіться також» клікніть по посиланню «Шрифти». У папці, скопіюйте вміст недавно Розархівувати папки. Якщо при копіюванні система буде повідомляти вас про те, що певний шрифт вже існує, скасуйте його заміну. Дочекавшись закінчення копіювання, закрийте вікно.
3
Установка шрифту в ворде. Відкрийте додаток Microsoft Office Word, після чого, клікніть по вкладці «Головна», яка відображається у верхній частині програми. Далі вам потрібно натиснути на поле, що відображає поточний шрифт. Серед списку, що з'явився ви зможете вибрати не тільки стандартні шрифти, а й ті, які були встановлені вами самостійно. Для цього дивіться, безпосередньо, сама назва певного шрифту.
Зверніть увагу
Таким чином, щоб додати шрифт в Word, необхідно скачати або мати на носії файл з цим шрифтом, далі буде потрібно його встановити на машині. Для цього перейдіть в підпапку Шрифти папки Windows і вставте сюди потрібний файл, також можна реалізувати установку через Панель інструментів, там також є папка Шрифти, в неї можна перетягнути файл шрифту і побачити, що шрифт встановився.
Корисна порада
Встановлення нових шрифтів. Закрийте всі відкриті програми Windows, такі як Microsoft Word або Microsoft Outlook®. На панелі керування виберіть Оформлення і теми. В меню Файл виберіть команду Встановити шрифт. У списку дисків клацніть потрібний диск. У списку Папки двічі клацніть папку, яка містить ті шрифти, які потрібно додати. В групі Список шрифтів виберіть шрифт, який потрібно додати, і потім натисніть кнопку ОК.