Як встановити агент на самсунг.

Якщо ви бажаєте встановити агент на сумісного, ви можете зробити це двома способами. Перший спосіб передбачає пряму установку додатка на телефон з інтернету. Другий спосіб передбачає використання комп'ютера для установки агент а.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, стільниковий телефон, інтернет.
Інструкція
1
Пряма установка агент а на сумісного. В першу чергу ви повинні вийти зі свого телефону в інтернет, де потрібно відвідати сторіночку mail.ru. Опинившись на даній сторінці, знайдіть посилання на скачування агент а і завантажте додаток в свій телефон. Як тільки завантаження буде завершена, запустіть завантажений інсталятор і дочекайтеся, коли агент буде встановлений на телефон. Перезавантажте мобільник, вимкнувши і, включивши його. Далі знову вийдіть в інтернет, після чого, запустіть викачане додаток. Якщо у вас вже є обліковий запис в сервісі mail.ru, скористайтеся формою входу в програму, ввівши свій логін і пароль у відповідні поля. Якщо ж у вас немає облікового запису в даному сервісі, зареєструйтесь в ньому, використовуючи передбачений для цього інтерфейс.
2
Підготовка до встановлення агент а на сумісного. Спочатку ви повинні встановити на комп'ютер спеціальну програму, яка дозволить вам підключити телефон до комп'ютера. Для цього існує диск, який повинен знаходитися в комплекті з телефоном. Після установки необхідного програмного забезпечення, підключіть телефон до комп'ютера.
3
Установка агент а не телефон через ПК. Скачайте на свій комп'ютер потрібну версію мобільного агент а. Для цього також відвідайте сайт mail.ru. Як тільки інсталятор виявиться на вашому комп'ютері, передайте його на телефон в папку з іншими додатками. Після передачі агент а на телефон, встановіть додаток, відкривши на телефоні файл установки. Як тільки установка завершиться, вам потрібно виконати ті ж дії, які були описані в першому кроці.