Як встановлювати нові іконки.

Більшість графічних оболонок в сучасних операційних системах підтримують зміну дизайну користувальницького інтерфейсу за допомогою тем оформлення. Як правило, тема оформлення визначає візуальні аспекти відображення вікон і елементів управління, а також колірну схему інтерфейсу. Крім усього іншого, теми можуть містити набори піктограм, що відображаються в якості іконок на робочому столі, в панелі задач і стандартних вікнах повідомлень. Графічна оболонка KDE надає повний контроль над користувача інтерфейсом, дозволяючи як вибирати, так і змінювати поточну тему оформлення. Зокрема, встановлювати нові іконки в KDE дуже просто.
Вам знадобиться
  • Права root на локальній машині.
Інструкція
1
Відкрийте додаток налаштування параметрів системи. Клікніть на кнопку "KDE" панелі задач. У меню, виберіть пункт "Settings". Клікніть по пункту "System Settings". Якщо KDE запущений не з правами root, з'явиться діалог введення пароля. Введіть пароль root. Натисніть кнопку "OK".
2
Відкрийте розділ "Apperance". Клікніть на ярлик "Apperance" в групі "Look & Feel".
3
Перейдіть в розділ вибору поточної теми іконок. Клацніть на елемент "Icons", розташований у списку ліворуч. Відкриється сторінка управління поточною темою піктограм.
4
Встановіть нові іконки. На сторінці управління темою іконок натисніть кнопку "Install Theme File ...". У діалозі здійсните перехід в директорію з файлом теми іконок. Виберіть файл. Натисніть кнопку "OK". Дочекайтеся закінчення процесу установки нових іконок.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що ви встановлюєте тему іконок, сумісну з поточною версією KDE. Старі теми можуть не містити іконок для деяких елементів інтерфейсу або стандартних дій.
Корисна порада
Можна встановлювати іконки прямо з інтернету. Для цього натисніть кнопку "Get New Themes ..." на сторінці управління темами іконок.