Як продати машину дорого.

Продаж автомобіля справа завжди клопітка. Відстоювання черг в ДАІ, перевірка автомобіля майбутнім власником. Кожен автолюбитель намагається продати свій автомобіль подорожче. Питання про зниження ціни може виникнути з приводу. Невелика подряпина на кузові, вм'ятина на двері, недостатня компресія в двигуні, несправна підвіска.
Інструкція
1
Перш за все, необхідно провести комплекс заходів з виявлення несправностей. Чим менше таких, тим більше вірогідність того, що покупець не стане вимагати більш низької ціни. Починайте завжди з двигуна і ходової частини. При виявленні несправностей постарайтеся вирішити їх власними силами. Переважну частину вартості ремонту автомобіля є виконання робіт. Тому чим більше ви зробите самі, тим економічніше вийде.
2
Після цього переходите до кузова машину . Приберіть вм'ятини і подряпини. Інформації за такими роботами повно в інтернеті. Можна купити балончик і освіжити трохи фарбу на кузові. При якісному виконанні робіт, наявність вм'ятин і подряпин в минулому може виявити тільки досвідчений автолюбитель.
3
Зробіть невеликий тюнінг. Повісьте неонову лампу в салон. Взагалі перед продажем салон повинен бути ідеальний. Виперіть чохли, зробіть вологе прибирання. Якщо у вас є навички і час, можна обтягнути панелі дверей, стеля і торпеду. Це додасть неповторний вигляд салону і, безсумнівно, буде гарним приводом для завищення ціни на автомобіль.
4
Перед продажем помийте двигун і машину . Вид брудного автомобіля викликає підсвідому реакцію на негатив у недосвідчених і молодих автолюбителів. Так навіщо псувати враження? Оцініть вартість автомобіля і завищуйте ціну розсудливо. Наприклад, обтягування торпеди може коштувати від 5000 рублів. При самостійному виконанні такої роботи ви можете сміливо завищити ціну, аргументуючи вартістю робіт по обтягуванні. Аналогічно дійте з будь-яким тюнінгом.