Як стати постачальником.

На даний момент між постачальниками продукції та супермаркетами існують відносини, які нагадують інший раз ворожнечу, а не взаємовигідне співробітництво.

Постачальники хочуть знайти якісний товар (або провести його) і доставити свою продукцію на полиці супермаркету, іншими словами, управляти супермаркетом. Ведуться довгі переговори з менеджерами супермаркету, при цьому постачальник вказує на переваги товару, його відмінну якість і т.д. Як правило, після таких розмов менеджер супермаркету пропонує постачальнику ознайомитися з прайсом, згідно з яким постачальник повинен проплатити певну суму, щоб побачити свій товар на полицях даного супермаркету. Це відбувається тому, що супермаркет піклується про задоволення потреб кінцевого споживача, магазину невигідно задовольняти тільки бажання постачальника і виставляти на полиці весь існуючий товар. Супермаркет бажає залучити максимальну кількість споживачів, обслуговувати їх і одночасно керувати постачальниками так, як це необхідно покупцеві.

Як стати постачальником продукції, яку захоче купити покупець?

Необхідно навчитися впливати на покупця таким чином, щоб при виборі продукції споживач звернув увагу саме на вашу торгову марку. Тоді кінцевий споживач буде задовольняти ваше бажання продати товар. Для того, щоб покупець захотів купити саме вашу продукцію, не потрібно бути маркетологом або розпоряджатися величезним капіталом. Для цього необхідно знати поведінку споживача в супермаркеті. Потім цю інформацію можна використовувати для ідей, які зможуть змусити покупця звернути увагу саме на ваш продукт.

Однак постачальник може сказати, що це не його проблеми: турбота супермаркету - продавати продукцію, його ж діло - доставити товар до полкам магазину. Є два варіанти: або постачальник домовляється з супермаркетом про виставлення своєї продукції на умовах магазина, або потрібно подумати, як продати товар «з полиці», а не «на полицю» .Данна інформація допоможе стати постачальником, затребуваним кінцевим споживачем. Якщо ж знехтувати цими порадами, супермаркет диктуватиме вам свої умови, оскільки його роль полягає в служінні НЕ постачальнику, а кінцевого споживача і задовольняти, перш за все, бажання покупця придбати той чи інший товар.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e4gnUxM3YFo