Як зробити задній фон розмитим в фотошопі. Розумієте заднього фону в фотошопі.

Розмиття заднього фону - поширений прийом, що дозволяє управляти увагою, виділяти головне і приховувати другорядне. Часто на задньому фоні присутні об'єкти, які віднімають на себе занадто багато уваги, вносять дисгармонію або просто нефотогенічна. В таких випадках розмиття заднього фону може врятувати ситуацію. Також цей прийом можна використовувати, щоб зробити фотографію більш художньої.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, фотошоп
Інструкція
1
Перейдіть в режим швидкої маски, клікнувши на значок, відзначений червоним колом. У цьому режимі ви зможете замаскувати ті галузі фотографії, які хочете залишити різкими. Пізніше, коли будуть застосовуватися фільтри розмиття, вони не вплинуть на ці області. Виберете інструмент "кисть" на палітрі інструментів (клавіша B). Візьміть кисть середнього розміру і зафарбовуйте ті області, які хочете залишити незмінними. На даному етапі вам не потрібно бути занадто аккуратнимі.По замовчуванням зафарбовуване область покриватиметься червоною вуаллю. Це не вплине на зображення.
2
Після того як маска буде готова в чорновому варіанті, візьміть кисть тонший і опрацьовуйте деталі. Чим складніші і дрібні деталі потрібно пропрацювати, тим менше повинна бути кисть. На даному етапі має сенс збільшити масштаб зображення. Цей процес вимагає трохи спритності. Якщо ви випадково зафарбували зайвий ділянку то, ви повинні вибрати ластик (клавіша E), щоб стерти зайве.
3
Після того як маска буде готова, натисніть клавішу Q для повернення в звичайний режим. Червона завіса зникне, і вся незамаскованими область стане виділеною. Усі наступні кроки будуть впливати тільки на це виділення.
4
Виберете в меню Фільтр: "Розумієте/Розмиття по Гауса" (в англійській версії Filter/Blur/Gaussian Blur), щоб розмити фон. У діалоговому вікні підберіть відповідний радіус розмиття, і натисніть «ок». У більшості випадків радіус розмиття буде від 1 до 3 пікселів. Але, звичайно, з кожною фотографією потрібно розбиратися окремо. Спробуйте пограти з настройками, намагаючись підібрати оптимальний варіант.На цей рахунок є тільки кілька загальних рекомендацій. Для ширококутної фотографії (тобто якщо зображення містить велику площу простору) не слід приміряти занадто сильне розмиття. Якщо ви встановите дуже велике розмиття, то результат буде виглядати неприродно. Після застосування ефекту розмиття натисніть Ctrl + D, щоб зняти виділення, і, нарешті, збережіть ваше зображення.
Корисна порада
Якщо фотографія була зроблена з використанням телеоб'єктива або містить тільки якийсь невеликий об'єкт, ви можете спробувати розмити фон сильніше.
Досить часто на вдалому знімку задній план виявляється зіпсований появою в кадрі якийсь небажаної деталі. Не поспішайте вирізати непотрібне - можна поправити знімок розмиванням фону.
Вам знадобиться
  • Для того щоб розмити задній фон і виділити головне на фотографії, потрібно скористатися програмою Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте Photoshop і додайте в роботу потрібну вам фотографію. Зробити це можна за допомогою меню File і далі Open. Знайдіть папку з потрібною фотографією і клацніть по ній двічі.
2
На панелі з інструментами виберіть інструмент Polygonal lasso і приступайте до виділення потрібного вам фрагмента, який залишиться недоторканим, тобто об'єкт на передньому плані. Для того щоб виділити об'єкт за допомогою цього інструменту, вам доведеться працювати, натискаючи постійно ліву клавішу миші - тобто клацаючи їй. Завершити виділення слід повернувшись до тієї точки, з якої ви почали, інакше виділення не відбудеться.
3
Далі створіть новий шар з виділеним вами об'єктом. Для цього потрібно натиснути разом дві клавіші: Ctrl + J. Тепер у вас є новий шар з виділенням.
4
Перейдіть на попередній шар - зазвичай це робиться в меню, яке за замовчуванням розташовується праворуч внизу, в закладці Layers. Цей шар повинен називатися "Background".
5
Вибравши попередній шар, переходите до його розмиття: вибирайте в меню Filter, потім Blur і Gaussian Blur, де за допомогою повзунка підбирайте потрібну вам силу розмиття.
6
Тепер перейдіть в шар з вирізаним вами фрагментом, і, озброївшись інструментом Eraser tool, зітріть все зайве, що не відноситься до даного виділенню.
7
Залишилося з'єднати два шари, з якими ви працювали. Тепер натисніть одночасно Ctrl + E. Все готово, фон розмитий і потрібний об'єкт виділено.
8
Збережіть вийшла фотографію. Для цього перейдіть в меню File і натисніть Save as. Помістіть файл в потрібну вам папку, не забувши перейменувати його.