Як прибрати гар в квартирі.

невимкненими праска або несправна електропроводка, приводять часом до незворотних наслідків. Але раз вже так сталося, то є кілька способів позбавитися від запаху гару.
Інструкція
1
Винесіть з дому все горіли предмети, якщо такі є.
2
Розвісьте в квартирі кілька мокрих шматків тканини, вона дуже добре вбирає запах гару. Після висихання прополощіть і знову повісьте. Такий спосіб може позбавити вас від неприємного запаху найближчим часом.
3
Вимийте всі поверхні в будинку, а також підлога, стіни, стеля, вікна, двері, люстри, світильники, предмети інтер'єру. Для кращого ефекту додайте в теплу воду трохи оцту або лимонного соку.
4
перепрала всі речі, почистіть текстильні вироби. Проведіть вологе чищення килимів. Речі, які не можна випрати, вивісите на вулицю і провітріть якомога довше.
5
Прокип'ятіть розчин, до складу якого входять: вода, оцет, ароматні трави, нарізаний лимон. Кімната наповниться приємним ароматом і усуне обридлий вам запах гару.
6
Папір краще всього іншого вбирає запахи, так що по можливості проведіть косметичний ремонт. Змініть шпалери, підлогове покриття, освіжите стелі.
7
Провітріть приміщення, відкрийте всі вікна та двері. Якщо це літо, то можна тримати відкритим вікно постійно, а якщо ж зима, можна піти з родиною на прогулянку, залишивши відкритими вікна.
8
Якщо є кондиціонер, закрийте щільно вікна і двері і включіть його на повну потужність, щоб він визволив вас від неприємного запаху.
Зверніть увагу
Якщо використовуєте освіжувач повітря, будьте обережні, у великій концентрації він токсичний для людей і домашніх тварин.
Корисна порада
Якщо вмикаєте воздухоочиститель, для усунення запаху гару, не йдіть з дому, він працює від електричної мережі, і якщо після події не змінили проводку, контролюйте процес.