Як провести найкращий день народження.

День народження - особливе свято для кожного, спогади про який залишаються в нашій пам'яті на все життя. І ці спогади мають бути найяскравішими, світлими і радісними. Тому кожен раз хочеться провести його цікаво й незабутньо, виділити цей день серед сірої маси буднів, зробити кращим порівняно з усіма попередніми. Але яким же має бути цей кращий день народження?
Інструкція
1
Запам'ятайте головне: день народження завжди повинен бути особливим днем, і не тільки по тому, що буває всього один раз в році (адже у нас кожен день буває один раз в році), а по тому, що цей день, коли саме ви з'явилися на світ. День , який обов'язково повинен принести велику кількість щастя, і тільки позитивні емоції.
2
Найкраще заздалегідь складіть список справ, які вам потрібно вчинити в цей день. І в цьому списку все має бути тільки для вас. Наприклад, похід в спа-салон, про який ви так давно мріяли.
3
Одним з важливих факторів, що впливають на проведенні урочистості, є контингент запрошених людей. Це обов'язково повинні бути ті люди, яких вам хочеться бачити на своєму святі. Не варто запрошувати когось, наприклад, з родичів або колег по роботі, тільки по тому, що так роблять всі інші або з яких або корисливих цілей. Адже все це може позначитися відповідним чином на вашому торжестві.
4
Що ж стосується самого торжества, тут можна сказати однозначно - економити на собі не варто, хоча б у цей день. Треба себе побалувати і розважитися по максимуму. А що саме це буде: бар, ресторан, клуб, поїздка на курорт або з друзями на природу, великого значення не має, головне, щоб ви отримали позитивні заряд емоцій.
5
Можна придумати багато різних варіантів, все залежить тільки від вашої фантазії. Головне, не зводите все до банальної «обжіраловка» і нудним «посиденьок» за столом, з розмовами, наприклад про роботу або сімейних проблемах. Всім має бути весело.
6
На завершення вашого свята, не варто засмучуватися, адже ви отримали нові емоції, враження та спогади. Рівно через рік він знову повториться!