Як стати душею компанії. Як розкроїти рукав.

Якщо ви мрієте про те, щоб стати душею компанії, пам'ятайте, що секрет полягає, насамперед, у вашому особистому чарівності. Ваше завдання - зробити так, щоб всі навколишні його помітили і оцінили.

Насправді бути душею компанії дуже просто - для цього необхідно в першу чергу розслабитися, причому в буквальному сенсі. Отруюючись на вечірку або в гості, ставте перед собою мету відпочити в найкращому сенсі цього слова. Всі свої проблеми краще залишити на роботі, тільки в цьому випадку Ви зможете перейнятися загальним настроєм і влитися в загальне веселощі. Якщо Ви будете сидіти з сумним виглядом і думати про власні невирішені проблеми, спілкування з друзями навряд чи вийде невимушеним. Якщо у Вас є які-небудь приховані таланти, постарайтеся поділитися ними з оточуючими - це допоможе Вам дійсно стати душею компанії. Уміння добре грати на гітарі, весело жартувати і розповідати смішні анекдоти, знання величезної кількості оригінальних і нешаблонних тостів обов'язково підніме ваш рейтинг на будь-якій вечірці. Але пам'ятайте, що анекдоти потрібно вміти розповідати - і якщо Ви сумніваєтеся в своїх здібностях, краще потренуйтеся будинку або у вузькому колі друзів, яких Ви не соромитеся. Будь анекдот завжди повинен бути до речі - несвоєчасно розказана жарт часто сприймається як ознака поганого тону. Але якщо Ви щось умієте робити добре - не соромтеся демонструвати свій талант. Налаштуйтеся на веселий лад і постарайтеся забути про те, що у Вас є будь-які комплекси. Не варто сидіти в гордій самоті - спілкуйтеся з людьми, вчіться знаходити з ними спільну мову і підтримувати розмову на різні теми. Виконуючи ці прості рекомендації, Ви рано чи пізно зможете відчути себе «у своїй тарілці» навіть в компанії малознайомих Вам людей, і навчитеся знаходити спільну мову з будь-якою людиною.

Не кожен може вести себе в компанії досить розкуто і бути центром уваги. Але трохи попрацювавши над собою, ви відчуєте внутрішню розкутість і з задоволенням будете спілкуватися навіть з малознайомими людьми. А з часом зможете стати і душею компанії .
Інструкція
1
Душею компанії може бути тільки людина ерудована та кмітливий. Тому намагайтеся більше дізнаватися корисного, цікавитися новинками в різних областях. Звичайно ж, все знати неможливо. Спочатку визначте інтереси цієї групи людей і постарайтеся більш детально вникнути в цю сферу. Зазвичай компанії організовуються або з товаришів по службі, або колишніх однокласників, або людей, що мають спільне хобі. Тому, якщо ви потрапили до любителів кішок, то будьте готові підтримати розмову на теми догляду за цими тваринами.
2
Будьте щирі. Не треба вигадувати і намагатися підтримати розмову на теми, в яких абсолютно не тямите. Краще вже в такому разі помовчуйте. Але слухайте дійсно з увагою і цікавістю. Так ви не тільки справите гарне враження, але і дізнаєтеся щось нове для себе. Можливо, ці знання вам знадобляться надалі.
3
Будьте завжди самим собою. Не треба підлаштовуватися під думки інших людей. У вас є певний погляд на речі, висловлюйте його. Але не варто також бути і сильно нав'язливим. Якщо люди не сприймають ваші аргументи, не варто переводити розмову на крик або розмахувати руками. Так можна дійти і до бійки. Все одно кожен залишиться при своїй думці.
4
Запам'ятайте, що душа компанії - це людина весела, життєрадісна, усміхнений, приємний в спілкуванні. Він ніколи не виставляє свої проблеми напоказ. Навпаки, він намагається відвернути інших від похмурих думок. Тому знання анекдотів і смішних історій з життя обов'язково. Регулярно переглядайте гумористичні сайти, вибирайте те, чим можете розвеселити друзів, підняти настрій.
5
Тільки врахуйте, що душа компанії - це не клоун, який намагається розсмішити всіх всяку ціну. Не варто насміхатися над іншими, над їхніми недоліками або переживаннями. Не показуйте своє матеріальне перевага чи фізичну перевагу. Будьте доброзичливі до людей і тоді ви дійсно перетворитеся в центр уваги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IoVAZ_uK1iU