Як лікувати сліди від вугрів маслом чайного дерева.

Масло чайного дерева - екстракт, який добувають з листя австралійського дерева Melaleucaalternifolia. Це масло надає як протигрибковий, так і антибактеріальну дію. З його допомогою можна позбутися від невеликих слідів і плям від вугрів. Їм також можна лікувати самі прищі, поліпшити стан шкіри і запобігти утворенню шрамів. Масло чайного дерева - не панацея, але воно корисне в поєднанні зі спеціальними серіями для очищення шкіри та іншими косметичними засобами, щоб зробити вашу шкіру красивою і привабливою.

1. Помийте обличчя водою і м'яким милом, або вашим засобом для вмивання проти вугрів. Висушіть обличчя рушником.

2. Додайте 5 крапель масла чайного дерева в 50 г сухої зеленої глини для маски.

3. Додайте стільки води, скільки рекомендовано на упаковці з маскою, і утопите глину, щоб вона вся намокла. Повинна вийти волога липка паста.

4. Нанесіть глину на обличчя легкими круговими рухами. Повністю покрийте маскою сліди від вугрів і запалені вугри так, щоб шкіра не просвічувала. Залишки маски нанесіть на інше обличчя.

5. Зачекайте, поки глина висохне повністю. Зазвичай це займає від 10 хвилин до півгодини.

6. Намочіть в теплій воді серветку для вмивання та ніжно зітріть маску. Сполосніть обличчя холодною водою, коли видаліть всю глину.

7. Умивайте і витирайте рушником обличчя щовечора. Нанесіть краплю олії чайного дерева на ватний диск і промокніть сліди від вугрів. Робіть це щовечора, поки шрами не зникнуть.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LolikioTy_w