Як збільшити гучність у музики.

Влаштовуючи якесь урочистий захід, ми нерідко замислюємося про музичному супроводі. Природно, ми хочемо, щоб музика, яку ми використовуємо, звучала при цьому настільки голосно, наскільки можливо, адже саме вона найчастіше створює загальний настрій події, і від правильно підібраної фонограми залежить половина успіху заходу. Існує декілька варіантів збільшення гучності звукової доріжки.
Вам знадобиться
  • - підсилювач
  • - акустична система
  • - комп'ютер
  • - інтернет
Інструкція
1
Перший варіант - найпростіший. Відрегулюйте рівні еквалайзера таким чином, що або всі пункти стоятимуть на максимальній позначці, або окремі частоти будуть завищені. Використовуйте цей варіант в залежності від того, якого ефекту ви хочете добитися - збільшення загальної гучності яких окремих частот.
2
У випадку, якщо ви можете підключити до колонок підсилювач, використовуйте цей варіант. Підсилювач в рази збільшує гучність воспроизводимой фонограми, але найголовніше при цьому - грамотно підібрати його відповідно до потужністю вашої акустичної системи. Проконсультуйтеся з продавцем для вибору найкращої відповідності.
3
Також є варіант програмного збільшення гучності звукової доріжки. Для цього вам потрібен будь-який музичний редактор. Нормалізуйте гучність треку до потрібного рівня і перевірте нормальність звучання, після чого збережіть змінений трек на комп'ютері. Пам'ятайте про те, що музика повинна звучати голосно, але без перешкод і спотворень.