Як розмістити оголошення для продажу автомобіля.

Хтось продає свій автомобіль місяцями, а хтось робить це за кілька годин. Секрет успішної продажу машини полягає в правильному підході до цього важливого питання. Розглянемо кілька ключових моментів, які слід врахувати, розміщуючи оголошення про продаж автомобіля .
Інструкція
1
Візьмемо за основу спосіб продажу машини по оголошенню на порталі www.auto.ru, за допомогою якого щодня здійснюється сотні тисяч угод купівлі- продажу автотранспорту.
2
Для розміщення оголошення вам доведеться зареєструватися на сайті. Зробити це можна в будь-який момент, а на етапі підготовки уважно вивчіть більшу частину пропозицій по марці автомобіля , який ви зібралися продавати. Система управління пошуком дозволяє зробити відбір по марці і моделі авто, регіоном, роком випуску, пробігу, кількості власників по ПТС і т.п. Вибравши всі оголошення про продаж автомобіля аналогічного вашому, ви зможете зрозуміти середню ціну.
3
Дізнавшись середню ціну на свій автомобіль, задумайтеся про те, за який час ви хотіли б продати свою машину. Якщо ви не поспішайте і у вас є кілька місяців в запасі - ставте ціну таку ж, як у всіх або трохи вище. Але в цьому випадку ви можете так ніколи і не розлучитися з такою «коровою, яка потрібна самому». Успіх швидкої продажу полягає в оголошенні ціни трохи нижче, ніж у конкурентів. Краще втратити кілька тисяч рублів, але зробити швидко те, що задумано.
4
Визначившись з ціною, зробіть кілька якісних фотографій свого автомобіля . Вони повинні бути виконані при хорошому освітленні і бути досить інформативними, щоб потенційний покупець добре розумів, що купує. Такий підхід позбавить вас від цікавості і оглядів машини, які не приведуть до угоди.
5
Тепер можна і зареєструватися на сайті. Після цього переходите в розділ «Особистий кабінет», вибирайте пункт «Продаж б/у авто» і створюйте нове оголошення, клацнувши на кнопці «Додати». Вам доведеться заповнити всю інформацію про автомобіль, вписати свої контактні дані і завантажити фотографії. Заповнивши всі необхідні поля, ви можете залишити свій коментар до оголошення, в якому при бажанні можна вказати корисну інформацію, яка приверне покупців.
6
На закінчення натисніть кнопку «Зберегти», а потім «Розмістити оголошення" з меню зліва. Якщо ви послідували всім радам, ви неодмінно зробите вигідну угоду і зможете продати автомобіль!