Як розмістити файл в інтернеті.

Якщо виникає необхідність поділитися файлом з досить великою кількістю людей, то, звичайно, можна розсилати його по запросу кожному персонально. Але ж це може забрати багато часу і трафіку. Більш зручне рішення - розмістити файл деінде в інтернеті, скориставшись одним із сервісів зберігання файлів.
Інструкція
1
Спочатку потрібно підібрати службу зберігання файлів з задовольняючими вас умовами. Такі сервіси розрізняються за часом зберігання, умовам скачування файлів і доступністю з різних точок планети - є й інші відмінності, але ці найбільш существенни.Время зберігання може бути від двох тижнів (наприклад, iFolder) до нескінченності (Rapidshare). Але треба обов'язково ознайомитися з умовами конкретного сервісу - той же iFolder, обмежуючи термін зберігання двома тижнями за замовчуванням, дає можливість продовжити його. А Rapidshare, не обмежуючи терміну, проте видалить файл, якщо протягом тривалого часу до нього ніхто не звертатиметься. Головна різниця в умовах скачування в тому, що частина цих сервісів може вимагати оплати за скачування вашого файлу. Причому деякі з них можуть ділитися частиною оплати за кожне скачування з вами. Інші сервіси безкоштовні, але вимагають перед скачуванням перегляду реклами спонсорів або просто очікування черги протягом деякого часу. Крім того, безкоштовне скачування в більшості випадків має обмежену швидкість і обмежене число файлів на добу.
2
Після вибору сервісу зберігання залишиться чисто технічна частина операції з декількох кроків. Для початку перейдіть на сайт сервісу, наприклад - http://ifolder.ru
3
Цей сервіс не вимагає реєстрації для завантаження вашого файлу, можете прямо на головній сторінці клацнути кнопку (або поле введення) під написом «Завантажити файл». Відкриється діалогове вікно, в якому вам треба знайти підготовлений до завантаження файл і натиснути кнопку «Відкрити». В поле вводу з'явиться ім'я вашого файлу і червоний хрестик поруч з ним - якщо ви передумаєте, можете видалити цей файл з черги на завантаження, клацнувши цей самий хрестик. Крім того, нижче цього поля з'явиться ще одне таке ж - це на випадок, якщо вам треба завантажити більше одного файлу.
4
Закінчивши із складанням черги файлів, клацніть напис «Завантажити». Файл (або файли) завантажиться на сервер і вам буде представлений звіт про те які файли і якого розміру були завантажені. Тут же у вас буде можливість ввести текстовий опис цього файлу і прикріпити до нього картинку-обкладинку. Крім того тут ви зможете встановити пароль - в цьому випадку скачати файл зможуть лише ті, хто введе цей пароль на сторінці скачування на сайті сервісу. На цій же сторінці вам треба ввести свій email-адресу, і капча-код, а потім натиснути напис «підтвердити».
5
На наступній сторінці ви отримаєте підтвердження завершення операції, посилання для управління завантаженим файлом і посилання для його скачування, яку можете розмістити будь-де в мережі або розіслати тим, кому вважаєте за потрібне.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1BuECHqM7hs