Як розмістити флеш на своєму сайті.

HTML-Rод, що відображає флеш-елементи сайта, значно відрізняється від аналогічного коду для звичайних зображень. Крім цього процедури вставки елементів дизайну сайту, виконаних по флеш-технології, і простих графічних елементів мають дуже малі відмінності.
Інструкція
1
Почніть з завантаження самого файлу флеш-ролика на сервер свого сайту. Це найпростіше зробити з використанням файл-менеджера - він дозволяє завантажувати і вивантажувати файли на сервер прямо через браузер. Така опція є в панелі управління будь-якого хостинг-провайдера. Системи управління сайтами теж мають такий юніт в стандартних наборах. Але якщо постійно плануєте займатися завантаженням/вивантаженням файлів на сервери своїх сайтів, то краще підберіть резидентную програму - ФТП-клієнт. Ці програми по функціональності схожі зі стандартним провідником Windows - займаються організацією та переміщенням файлів між вашим комп'ютером і сервером по FTP-протоколу (File Transfer Protocol). Знайти в мережі не важко як платні варіанти, так і безкоштовні. Зрозуміло, вони зажадають часу на розшук, скачку і установку, а також освоєння та введення установок для роботи з вашим ФТП-сервером.
2
Після завантаження вам потрібно підготувати HTML-код для вставки флеш-ролика в исходник сторінки сайту. Відкрийте будь-який текстовий редактор (наприклад, блокнот), а якщо у вас є який або спеціалізований редактор коду - ще краще. Створіть новий документ і впишіть в нього ці теги мови HTML (HyperText Markup Language - «мова розмітки гіпертексту»):


Використовуйте цей код як шаблон для вашого ролика. Тут у двох місцях вказані ширина і висота флеш-об'єкта - width="468" height="60". Знайдіть їх і замініть на значення, відповідні розмірам вашого флеш-файла. Також в двох місцях вказано ім'я цього файлу - value="flash.swf" і src="flash.swf". Замініть обидві назви іменем вашого файлу.
3
Тепер вам треба підготовлений код вставити в исходник сторінки. Відкрийте потрібну сторінку в редакторі системи управління сайтом, а якщо ви не використовуєте систему управління, то скачайте файл сторінки і відкрийте в тому ж редакторі, в якому підготували код для вставки. У випадку з редактором системи управління - відкривши сторінку, переведіть його з візуального режиму в режим редагування вихідного коду. Потім знайдіть те місце в коді сторінки, де хочете бачити свій флеш-об'єкт, скопіюйте підготовлений HTML-код і вставте його сюди. Після цього збережіть змінену сторінку. Якщо вона була завантажена вами з сервера - завантажте її назад тим же файл-мененджера або ФТП-клієнтом.