Як розкрутити інтернет-сайт.

Створення сайта процес складний, що вимагає часу і старанності. Після цього сайтобудівник починає опублікування сайта в інтернеті. Але найважливіше ще попереду. Для творця сайта важлива відвідуваність, тому його зусилля спрямовані на розкрутку. Цей процес може займати досить довгий час і залежить від навичок і досвіду сайтостроітеля.
Інструкція
1
Розкручувати сайт можна двома способами. Перший спосіб самий довгий і важкий, але в той же час відносно безкоштовний. Тобто розкруткою займатиметься сам адміністратор сайта , витрачаючи свій час і можливо кошти. При цьому дуже важливо мати великий досвід для досягнення швидких і позитивних результатів.
2
Другий спосіб вимагає значних витрат, але має низку переваг. По-перше, вам не треба витрачати свій особистий час. По-друге, розкрутка сайта буде проходити набагато швидше і якісніше, так як робота здійснюватиметься командою досвідчених фахівців. Все буде зводитися тільки до пошуку надійної компанії з розкручування сайтів.
3
Більшість сайтостроителей розкручують свій сайт самі. Вся розкрутка зводиться до збільшення відвідувачів сайта . Тобто це своєрідна реклама сайта . Отже, вам потрібно щоб максимальна кількість людей дізналося про ваш сайт. Для цього необхідно залишати оголошення про ваш сайт на спеціальних дошках. Напишіть, що пропонує ваш сайт, які переваги отримають користувачі, зайшовши на нього. Бажано провести пару акцій для збільшення відвідуваності. Роздайте привілейовані права.
4
Подальша робота з розкручуванням сайта полягає в реєстрації на тематичних форумах і залишенні постів. В підписи прикрепляйте назву свого сайта , і що він може запропонувати. Чим більше постів, тим більше вірогідність того, що вас побачать. Але ніколи не спамьте, інакше вас можуть забанити. Також на багатьох форумах є можливість просто показати свій сайта , вказавши його назву у відповідному розділі.
5
Непоганий спосіб розкрутки таять в собі соціальні мережі. Можна заснувати свою групу з тематикою вашого сайта , розповісти своїм друзям про своє творіння. Якщо про ваш сайт дізнаватимуться через соціальну мережу, то шанси на збільшення відвідуваності збільшаться в кілька разів.