Як розвести печериці.

Розводити печериці можна практично скрізь: у парниках, відкритому грунті і сараї. Найсприятливіше місце вирощування грибів - підвал, але тільки якщо він не занадто сирий. Найголовніше в вирощуванні печериць - приготувати правильну грунт і грунт, певну ступінь вологості та теплоти. В шампиньонах міститься велика кількість незамінних амінокислот і вітамінів. Крім цього гриби є низькокалорійним продуктом, тому рекомендовані людям, що дотримують дієту.
Вам знадобиться
  • - Кінський і овечий гній,
  • - земля,
  • - термометри,
  • - вода,
  • - печериць грибниці.
Інструкція
1
Насамперед потрібно підготувати і обробити гній. Для цього вам буде потрібно кінський гній з поміссю овечого, який потрібно перебрати і видалити крупну солому. Гній потрібно прибрати в приготоване місце, подалі від прямих сонячних променів і захистити від попадання дощу. Шар гною повинен складати не більше 30 сантиметрів і ретельно втоптати. Через 3 дні почне відбуватися розкладання гною, в цей час потрібно почати перекладати гній і робити це доти, поки гній не стане м'яким. Зробити перекладку не менше 5-6 разів. Перед останньою перекладанням гній необхідно вичавити, щоб стекла зайва вода.
2
Викопати рів у відкритому грунті глибиною 40 сантиметрів і шириною 50-80 сантиметрів. Наповнити рів підготовленим гноєм таким чином, щоб зверху височів досить великий пагорб і зверху присипати землею.
3
В грядки потрібно вставити термометри, щоб стежити за температурою. Коли температура досягне 30 градусів можна приступати до посадки грибів. Якщо грядки сухі, потрібно попередньо їх полити водою.
4
На вірніше частини грядки зробити отвори завглибшки 1 см на відстані 20 см один від одного. У ці поглиблення закласти шматки печериць грибниці, величина яких повинна бути з куряче яйце. Зверху прикрити невеликим шаром гною і щільно утрамбувати всю грядку дошками.
5
Через 10-12 днів після посадки печериць можна помітити проростання білих тонких ниток. Через 3-4 тижні вся грядка буде пронизана грибницею, тоді потрібно буде насипати зверху шар вологої землі висотою 2см.
6
Через 2 тижні почнуть з'являтися гриби у вигляді невеликих білих точок, які починають стрімко зростати.
Корисна порада
Запам'ятайте, що для вирощування печериць потрібно, щоб грядки були весь час вологі. Для поливання потрібно брати воду, температура якої повинна складати 31-37 градусів. В грядці зробити отвори і поливати лише внутрішні шари грядки. Найбільш сприятлива температура для вирощування печериць - 10-12 градусів.