Як розвинути свою екстрасенсорику.

Всі ми чули про екстрасенсів, які бачать людей наскрізь, заговорюють воду і виліковують від багатьох хвороб. Насправді, екстрасенсорика - це надздібність людини передбачати події майбутнього або минулого, керувати своєю енергією і підсвідомістю. Для розвитку екстрасенсорики існує декілька практик. Дотримуючись їх, можна оволодіти екстрасенсорними здібностями.
Інструкція
1
Практика перша. Сядьте в спокійному місці і закрийте очі. Виконуйте глибоке дихання. Відчуйте, як всередині вас розгорається духовне світло. Відчуйте, як ваше тіло наповнюється благодаттю. Проробляйте цю вправу до тих пір, поки не навчитеся чути свій внутрішній голос, що відкриває вам таємницю світобудови.
2
Практика друга. Постійно тренуйте внутрішнє відчуття гармонії. Наповнюйте своє тіло життєвою енергією. При появах локальних болів або поколювань зосередьтеся на джерелі болю, подумки роблячи його слабкіше доти, поки він зовсім не зникне. Постійно перебувайте в стані щастя і випромінюйте посмішку і радість.
3
Практика третя. Розвивайте в собі «Діамантову Волю», яка здатна змінити навколишній вас світ і обставини вашого життя в кращу сторону. За допомогою цієї практики вчіться відводити від себе людей з негативною енергетикою і притягувати позитивні емоції. Вчіться відчувати, що принесе прийдешній день або подія, що таїть в собі та чи інша людина.
4
Практика четверта. Виробляйте в собі почуття самоконтролю. Аналізуйте свої думки і сни на рівні підсвідомості. Медитуйте. Займіться практикою Цигун або йогою, які допомагають у вдосконаленні тіла і духу. Тренуйте своє тіло, одночасно загартовуючи розум. Відкрийте свою свідомість для сприйняття життєвих процесів на більш глибокому рівні.