Як розробити пальці після перелому. Як розробляти після перелому.

Розробляти пальці після перелому бажано під наглядом лікаря, але можна це робити і самому. Для цього існує спеціальна лікувальна гімнастика, яку можна чудово виконувати і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • М'який пластилін, віск, парафін, глина
Інструкція
1
Починайте після довательно розводити і з'єднувати пальці . Спочатку робіть це не поспішаючи, потім активніше.
2
Постарайтеся черзі кожним пальцем дістати кінчик великого пальця. Якщо не виходить, треба обов'язково домогтися прогресу.
3
Робіть кругові рухи кожним пальцем окремо спочатку за годинниковою, потім проти годинникової стрілки.
4
Просто поклацати пальцями. Ця вправа також є досить ефективним способом розробити пальці після перелому .
5
Стисніть пальці в кулак, а потім різко випрямити їх. Дане вправу можна робити також в теплій воді (близько 38 градусів): це посилить навантаження і дасть позитивний ефект від лікувальної фізкультури.
6
Зігніть пальці в середніх і нігтьових фалангах (зробіть "кігті"), а потім вирівняйте їх. Слід це робити також активно і різко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pMnUK4SyrTE
Зверніть увагу
Найголовніше після перелому пальців - не поспішати їх розробляти. До повного загоєння і відновлення функції пальця, йому потрібен повний спокій. Турбувати його і робити передчасну гімнастику, поки не зняли гіпс, ні в якому разі не варто.
Корисна порада
Кожне з перерахованих вище вправ слід проводити 4-6 разів, а весь комплекс цілком бажано робити 8-10 разів щодня. Основне завдання лікувальної фізкультури - ліквідувати набряк пальців та усунути застійні явища. Якщо лікар схвалив зняття гіпсу (а накладають його в цьому випадку на 2-4 тижні), слід потихеньку починати виконувати перераховані вище вправи.