Як розважити себе в офісі.

Життя офісного працівника нудна й монотонна. Кругом одна рутина і все скоріше мріють про кінець робочого тижня, про довгоочікувану п'ятниці. Адже так хочеться вирватися на свободу, розважитися, особливо з настанням літа. Але ж можна влаштувати собі розваги, не виходячи з офісу. Питання - які?
Інструкція
1
Тут, звичайно, все залежить від того, наскільки розвинена ваша фантазія. Але перше, ніж ви можете зайнятися, поки начальник відсутній на робочому місці, це почати борознити нескінченні простори всесвітньої мережі Інтернет.
2
Можна також розглянути варіанти поактивнее. А саме, влаштуйте, наприклад, гонки на стільцях. Це можна зробити у вигляді естафети - хто швидше доїде до іншого кінця офісу, або просто влаштуйте гру в квача і т.п. Однак, у таких змагань є один істотний мінус - стільці можуть зламатися, а начальство навряд чи цьому зрадіє. Тоді доведеться відшкодовувати збитки, взявши покупку нових стільців на себе.
3
Якщо варіант із стільцями вам не підходить, то тоді можна використовувати, наприклад, ксерокс. Можна роздрукувати на ньому смішні анекдоти, афоризми або картинки, скачані з інтернету і підібрати їх до всіх співробітників вашого офісу. Або влаштуйте ціле детективне розслідування з відбитками пальців і найнеймовірнішими сюжетами.
4
Після всього цього влаштуйте парні змагання з дартсу з олівців. Як мішень візьміть листок паперу з намальованим не німий портретом начальника. Можна призначити очки за потрапляння в різні частини намальованого портрета (наприклад, ніс, очі, люб і т.д.). Замість дротиків використовуйте добре наточені олівці. Кидати їх можна до тих пора, поки не сточиться грифель. Переможе той, у кого це швидше відбудеться. Родзинка всієї гри - це зуміти проявити швидкість реакції і вчасно зняти фото начальника, раптово з'явився на порозі.
5
А в завершенні, влаштуйте справжні хованки. І тут зовсім не обов'язково ховатися самим, залізаючи під столи або стоячи за дверима. Можна просто заховати якусь річ з офісу, щоб хто-небудь з ваших колег шукав пропажу.
6
Варіантів розважитися на роботі може бути безліч. Однак, не варто дуже захоплюватися таким веселим проведенням часу - легко можете отримати репутацію ледаря й ледаря.