Як стати трейдером.

Трейдер - це біржовий торговець, який займається купівлею-продажем валюти і цінних паперів і заробляє на різниці курсів. Успіх угоди залежить від якості аналізу ринку, здатності вгадати його динаміку та вміння вчасно зорієнтуватися.

Трейдер повинен володіти аналітичним складом розуму, інтуїцією, холоднокровністю, здатністю швидко приймати рішення. Отже, ви вирішили стати трейдером. Тоді вам слід визначитися - бути трейдером-професіоналом або інтернет-трейдером. Професіонали працюють в банках, брокерських конторах, інвестиційних фондах, аналітичних або дилінгових центрах.

Інтернет-трейдеру для роботи необхідний лише комп'ютер, підключений до мережі інтернет. Інтернет-трейдером може стати кожен, у кого є бажання і здібності до торгівлі. Дуже добре, якщо ви отримали економічну освіту. Якщо ж ні - це не катастрофа. Відсутність знань можуть заповнити книги про трейдингу, які в достатньому обсязі можна знайти в інтернеті. Також вам бажано звернутися в брокерську компанію або дилінгового центру, що пропонує курси для новачків. Перш ніж вкладати реальні кошти, відкрийте навчальний рахунок і потренируйтесь в віртуальної торгівлі. Якщо у вас виходить укладати успішні угоди, то відкривайте реальний рахунок, але почніть з невеликої суми. Бо тільки зараз для вас починається справжня навчання. Тільки втрачаючи і примножуючи свої гроші, ви одержуєте безцінний досвід в трейдингу.

Щоб частіше залишатися в плюсі, вам слід вибрати одну з уже існуючих стратегій або розробити власну. Настійно рекомендується записувати всі свої успіхи і невдачі, а також спостереження за змінами ринку. Ваші записи можуть допомогти Вам більше ніж самий розрекламований підручник. Якщо ж вирішили займатися трейдингом професійно, то вам необхідно отримати освіту за спеціальністю «Фінанси і кредит» чи «Економіст». Вибирайте спеціалізації "цінні папери", "біржова справа і ринок цінних паперів", "фондовий ринок". Щоб вступити до вишу, вам необхідно отримати високі бали на ЄДІ з математики, російської мови та суспільствознавства. Стати трейдером одразу по закінченні вузу у вас навряд чи вийде. Почніть з посади "помічник аналітика", "помічник трейдера", або ж улаштуйтеся консультантом в брокерську або інвестиційну компанію. Через рік ви зможете зайняти посаду трейдера.