Як провести час на канікулах.

Літо - це всіма улюблене час року, особливо, якщо ви школяр чи студент. Адже це те час , коли у вас наступають довгоочікувані канікули. Після важкого навчального року ваш виснажений навантаженнями організм потребує відновлення, і залишатися на літо в запиленому і загазованому місті - не найкращий варіант. У зв'язку з цим виникає питання: куди поїхати, як провести канікули так, щоб було про що згадати? Можна розглянути декілька варіантів, все залежить від відповідності ваших бажань і матеріальних можливостей.
Інструкція
1
Розплануйте кожен місяць свого відпочинку. В першу чергу - поїдьте на море або в гори. Така поїздка надовго подарує вам заряд бадьорості.
2
Другий місяць можна відвести на поїздку в який-небудь профілакторій (що буде дуже корисним для відновлення і оздоровлення організму) або в дитячий оздоровчий табір. Провести літні канікули в такому літньому таборі корисно тим, що там дотримується цілий комплекс оздоровчих і зміцнювальних заходів, таких як, режим харчування і розпорядок дня, розвиваючі та спортивні ігри, спілкування з однолітками і творчі вечори.
3
Третій місяць витратьте ще на один не менш корисний варіант відпочинку - поїздку в село або на дачу. Свіже повітря, здорова їжа, походи в ліс, купання в річці, риболовля, вечірні посиденьки біля вогнища зроблять ваші канікули незабутнім.
4
Ну, а якщо у вас все ж немає можливості на все літо виїхати з міста, то не варто сильно зневірятися! Ви завжди можете влаштувати собі, наприклад, походи або заміські прогулянки.
5
Способів провести літні канікули можна придумати неймовірна кількість. Але, на жаль, канікули завжди закінчуються. Тому не витрачайте свій дорогоцінний час дарма і постарайтеся зробити так, щоб до початку нового навчального року ви відчували себе відпочивши і повними сил.