Як розвинути феноменальну пам'ять і швидкість. Як поліпшити пам'ять і розвинути увагу.

Яскраві і незвичайні розумові здібності дивують і захоплюють людей, але мало хто здогадується, що найчастіше такі здібності стали результатом не вродженого дару, а постійних тренувань розумового апарату. Регулярно виконуючи певні вправи і працюючи над собою, ви зможете розвинути феноменальну пам'ять , а також зможете швидше багатьох розробляти складні уявні конструкції. У світі є безліч людей, що володіють феноменальною пам'ять ю, і ви можете виявитися одним з них.
Інструкція
1
Для того, щоб виробити подібний навик швидкого і якісного запам'ятовування, вам потрібно слідувати деяким правилам. В першу чергу, отримуйте справжнє задоволення від навколишнього вас інформації - ваш мозок здатний запам'ятати тільки ті дані, які його зацікавили. Постарайтеся виробити зацікавленість до якомога більшій кількості проявів навколишнього світу.
2
Наберіться терпіння - квапливість не допоможе вам засвоїти інформацію. Вам буде потрібно час: розслабтеся і поступово досягайте результату, не прагнучи до миттєвим успіхам. Уміння розслаблятися дуже важливо для тих, хто хоче досягти якихось ментальних висот.
3
Навчіться заспокоюватись і зосереджуватися на головному. Зменшіть кількість стресових ситуацій, перестаньте турбуватися і знайдіть впевненість в собі.
4
Будьте розбірливі: визначте, що ви хочете запам'ятати, а що не принесе вам ніякої користі, а значить, не заслуговує витрачених зусиль. Намагайтеся вибирати інформацію для запам'ятовування вибірково.
5
Ваше фізичне здоров'я - ключовий аспект здоров'я розумового. Слідкуйте за станом свого здоров'я і ведіть здоровий спосіб життя. Позбавтеся від шкідливих звичок, правильно харчуйтеся, займайтеся спортом - це допоможе тренувати мозок і зміцнювати пам'ять .
6
Для тренування пам'яті регулярно робіть прості вправи: заучуйте вірші, запам'ятовуйте адреси і телефони, вирішуйте кросворди, головоломки, загадки і ребуси, читайте книги і намагайтеся запам'ятати їх зміст.