Як зробити кредитку.

Оформлення кредитної картки не представляє особливої складності. До того ж, самі банки більше зацікавлені в наданні різних кредитних продуктів, оскільки відсотки та комісії з ним - основне джерело їхнього доходу. Але це не означає, що вам не доведеться при оформленні карти підтверджувати свою платоспроможність.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - документи, що підтверджують дохід;
  • - додатковий документ із запропонованого банком списку;
  • - анкета (надається банком);
  • - авторучка.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з умовами та тарифами за обраною кредитною карте.Полезнимі будуть різні кредитні калькулятори, представлені в інтернеті, не тільки на сайті банку (при наявності там таких), а й на сторонніх ресурсах, наприклад, «РБК-Кредит ». Останні нерідко дозволяють не тільки порівняти умови різних банків, але і побачити всю суму переплат і підстави для них. Самі банки в наданні клієнту такої інформації зазвичай не дуже зацікавлені, тому що різні комісії можуть в рази перевищувати основну суму кредиту і відсотки. Якщо одержаний не відіб'є охоту зв'язуватися з кредитною картою, вивчіть список необхідних документів на сайті банку, дізнайтеся в його колл-центрі або візьміть в найближчому відділенні.
2
Зберіть необхідні документи і віднесіть їх у відділення банка.Требованія до підтвердження доходу можуть бути різними. При цьому саме воно є основою для вирішення про суму кредиту і процентної ставки по нему.Наіболее переконливо зазвичай виглядає довідка від роботодавця за формою 2НДФЛ. Але можливі й інші варіанти - від довідки за формою банку до візитки. Але може бути досить лише заповненої анкети.Обязательно потрібно паспорт і, швидше за все, другий ідентифікує вас документ: водійські права, військовий квиток, закордонний паспорт, свідоцтво про присвоєння ІПН та ін.
3
Залежно від суми кредиту банку може знадобитися час для вивчення і перевірки ваших даних. Але не виключено, що рішення приймуть у день звернення.
4
Після прийняття рішення про надання вам кредитній карті і сумі її ліміту вам запропонують ознайомитися з документами (договір, тарифи та ін.). Уважно вивчіть їх, перш ніж що-небудь підписувати. Особливо ретельно читайте все, що написано дрібним шрифтом. В цей момент у вам ще є шанс відмовитися від кредитної картки, якщо що-небудь кардинально не устроіт.Еслі же все гаразд, підпишіть договір і чекайте виготовлення карти. Зазвичай цей процес займає близько тижня.
Корисна порада
А взагалі з кредитами краще по можливості не зв'язуватися.