Як провести відпустку, якщо немає грошей.

З настанням літа приходить і пора відпусток . Ваша найкраща подруга полетіла на відпочинок до Іспанії, багато знайомих роз'їхалися, хто на море, хто на дачу, а у вас фінансові проблеми ... Є інші способи проведення дозвілля, які не потребують матеріальних затрат
Інструкція
1
Це можна зробити, валяючись на дивані, переглянувши всі серіали та передачі, типу «Давай одружимося!» І поглинаючи неймовірну кількість попкорну і чіпсів, а потім дивуватися колам під очима і розпливлася талії. Результатом такого «відпочинку» швидше за все, буде депресія. Найкраще у такій ситуації зайнятися собою, своєю зовнішністю, гардеробом і навколишнім оточенням.
2
Почніть з генерального прибирання в квартирі. Не поспішаючи, під звуки улюбленої музики вимийте вікна, двері, виперіть фіранки, створіть навколо себе приємну, затишну атмосферу.
3
Перегляньте свій гардероб, викиньте непотрібні речі, полагодите то, до чого раніше не доходили руки.
4
Завантаживши з інтернету відеоуроки, вранці робіть гімнастику.
5
Займіться своєю зовнішністю. Огіркові, яєчно-медові і будь-які інші щоденні косметичні маски омолодять ваше обличчя.
6
Після розслаблюючій ароматичної ванночки з мигдальним, рожевим, фенхелевим або будь-яким іншим ефірним маслом зробіть собі манікюр і педикюр.
7
Три рази в тиждень краще з самого ранку відвідуйте міський пляж - ви придбаєте прекрасний рівний загар.
8
Побалуйте себе, улюблену, гарячою ванною з мінеральною бомбочкою або ароматичними солями - це дасть вам можливість повністю розслабитися.
9
Харчуватися краще легкої здоровою їжею, вживаючи багато овочів і фруктів. Наприклад, овочі з м'ясом, приготовлені в духовці. Така їжа не вимагає ні великих витрат, ні часу, а смак, апетитний вигляд, відсутність калорій і присутність вітамінів створять гарний настрій, поліпшать колір обличчя і помітно звузять талію.
10
Займіться чимось корисним і приємним для себе, наприклад, зшийте плаття або поновіть свої знання англійської.
11
Коли з Іспанії подзвонить ваша подруга і розповість про те, що кімната в готелі їй дісталася маленька, сусід за стінкою своїм хропінням не дає спати, чоловік, який їй сподобався, виявився альфонсом, після морських купань її тіло покривається сольовий кіркою , яка роз'їдає шкіру - ви просто їй посочувствуете. І чомусь не випробуєте більше заздрості.
12
Повернувшись на роботу весела, засмагла, помолоділа, в новій сукні, ловлячи на собі захоплені погляди товаришів по службі, ви зрозумієте, що ваш відпустку вдався!