Як продати холодильник б/у.

Холодильник - потрібний і корисний предмет побутової техніки на кухні кожної господині. Мода на моделі даного виду техніки непостійна - сьогодні вам хочеться білий, а завтра сірий. Та й наука не стоїть на місці, щорічно моделі холодильників удосконалюються, оновлюючи функції і догоджаючи потреби покупців. Старий холодильник не так вже просто прибрати кудись, та й віддати теж, а вже тим більше викинути - просто шкода. Найоптимальніший вихід із цього становища - продати його.
Інструкція
1
Сарафанне радіо. Найшвидший спосіб реалізації предмета - продаж комусь із знайомих. Шукайте потенційних покупців серед володарів дачних ділянок і приміських будинків. Також, холодильник терміново може знадобитися молодятам і знайомим, які знімають або здають житлове приміщення. У кожному разі, повідомте якомога більшому числу своїх знайомих про майбутній продаж, а також розкажіть всі функціональні можливості і плюси вашого холодильника.
2
Оголошення. Подача оголошення в газету зажадає деяких матеріальних вкладень. Але й результат, як правило, вирішується протягом тижня. Це досить швидкий спосіб продажу. Плюсом даного виду продажу холодильника є той факт, що з потенційним покупцем ви безпосередньо можете обговорити нюанси продажу. Оголошення у всесвітню мережу інтернет також з кожним роком набирає популярність. Ця послуга зовсім може обійтися вам безкоштовно. Ще одним плюсом буде масштабність, адже таким чином ваше оголошення побачать не тільки в вашому місті. Але варто подумати і про контингент, адже інтернет ще не такий популярний серед старшого покоління.
3
Комісійний магазин. У багатьох комісійних магазинах розплата за товар здійснюється миттєво. Це незаперечний плюс, але ціну, як правило, встановлює сам магазин. Ще один мінус - відсутність подібних закладів в маленьких містах.
Зверніть увагу
При продажу побутової техніки будьте акуратні. Стережіться шахраїв!