Як перевірити свій інтелект.

Перші тести, що дозволяють вимірювати інтелектуальні здібності, були розроблені в 1905 році французьким психологом Альфред Біне. Послідовником Біне став викладач Стенфордського університету Льюїс Термін. Сьогодні найбільш популярні тести інтелекту, розроблені німецько-англійським психологом Гансом Айзенком.
Інструкція
1
Отже, для перевірки свого рівня інтелекту вам знадобиться апробована методика, наприклад Айзенка, і чисті аркуші паперу. Уважно прочитайте інструкцію по застосуванню. У будь-якому тесті на визначення рівня інтелекту є обмеження за часом. Покладіть перед собою годинник і приступайте до тесту. Уважно вчитуйтесь в питання, так як вони складені з таким розрахунком, щоб вас заплутати. Якщо якісь завдання здадуться занадто складними, ви можете їх пропустити і вирішити наприкінці тестування. Постарайтеся повністю зосередитися на завданні і не на що не відволікатися.
2
Після того як ви відповісте на останнє питання, переходьте до розшифровки тесту. Як правило, на це піде не більше двох - трьох хвилин. Ваш результат потрапить в одну з п'яти категорій відповідей: від 0 - 70 балів, від 71 - 85 балів, від 86 - 115 балів, від 116 - 129 балів і понад 130 балів. Чим більше ви набрали балів, тим вище рівень інтелекту. Близько 80% жителів землі підпадають в групу людей, які набрали від 86 до 115 балів. Для кожної категорії є своя характеристика і рекомендації для корекції виявлених проблем.