Як провести урок дитині.

Кожен учитель прагне зробити свій урок максимально цікавим, від чого залежатиме і увагу учнів, і ефективність самого заняття, і, звичайно ж, моральне задоволення від своєї професії. Якість підготовки учнів багато в чому обумовлено рівнем проведення урок а, а саме його методичної та змістовної частин, атмосфери зосередженості на темі і її цікавим змістом.
Вам знадобиться
  • матеріал, наочне приладдя.
Інструкція
1
Проведіть ретельну підготовку до урок у. Складаючи план заняття, чітко сформулюйте його тему. Далі визначте провідні тематики і позначте ту частину матеріалу, яка буде використовуватися в подальшому для її розвитку.
2
Займіться плануванням навчального матеріалу. Знайдіть літературу, яка найбільш просто пояснює тематику. Якщо матеріал для учнів новий, слід підібрати вузівський підручник, монографію, науково-популярне або енциклопедичне видання, що володіють найбільш повною інформацією.
3
Обов'язковою умовою хорошого урок а є наявність в ньому завдань і матеріалу, які повинні викликати захват і подив учнів. Це можуть бути: дивне відкриття, цікаві факти, пізнавальний досвід, нестандартні підходи до звичайних ситуацій. Слід пам'ятати, що завдання краще підбирати за принципом: «від простого до складного».
4
Безпосередньо перед початком урок а приготуйте все необхідне: прилади, наочні посібники, додаткову літературу та інше. Матеріал потрібно написати на дошку заздалегідь у вигляді таблиць, схем або стислого конспекту.
Зверніть увагу
Знайдений матеріал потрібно правильно згрупувати і підготувати до уроку в такій формі, щоб викликати активну роботу всього класу. Частіше контролюйте зайнятість учнів, так буде легше побачити їх труднощі і помилки. Гарненько продумайте домашнє завдання. Варто запропонувати хлопцям для його виконання не тільки підручники, але і експерименти з домашніми речами або опитування членів сім'ї. Не варто засмучуватися, якщо в процесі уроку ви не вклалися в намічений план, зробіть акцент на найважливіше, а інше можна і пропустити.
Корисна порада
Для того, щоб урок пройшов на високому рівні, слід в процесі його підготовки продумати ідею, зав'язку, кульмінацію і розв'язку. Заняття необхідно провести так, щоб учням були піднесені не тільки певні вміння та знання, а й був викликаний у них справжній інтерес і залученість в процес.