Як прикрасити ділянку дитячого саду. Прикрасити ділянку в дитячому саду.

Дитинство - це віра в казку, той період, коли проблем ще немає, а є тільки чудеса і пригоди. І кожен батько хоче продовжити цю пору якомога довше. Зовсім недавно всі ділянки дитячих садів не відрізнялися один від одного, але мода на ландшафтний дизайн взяла своє, і тепер кожен вихователь прагне зробити свою ділянку красивою казкою.
Вам знадобиться
  • камені, фарби, декоративні скульптури звірів, птахів чи гномиків.
Інструкція
1
Кожен дитячий сад неповторний, а власний, облагороджений ділянку дає дітям відчуття успіху і вчить відповідальності. Саме на ділянці діти ближче знайомляться з природою і пізнають зв'язок рослин і людей. А це так важливо, коли маленька людина росте.
2
Для прикраси ділянки можна навіть залучити для цього дітей, адже діти так люблять возитися в землі і пізнавати нове. Створіть свій власний маленький садок на ділянці. Для цього слід відгородити невелику територію маленьким заборчиками або бордюром з каменів, добре буде виглядати живопліт або плетіння з гілок берези. Залучайте до роботи дітей, пояснюйте їм кожну дрібницю.
3
Щоб садок мав яскраві кольори, можна посадити чорнобривці, настурції та нігтики. Висаджуйте ті квітучі рослини, які ростуть швидко. Можна принести кімнатні рослини, вони відмінно впишуться на пеньку, в землі або клумбі. Самі горщики розпишіть фарбами або прикрасьте плиткою.
4
Відмінним оформленням послужать декоративні скульптури звірів, птахів чи гномиків. Завжди привертають погляд білосніжні лебеді. Весело виглядають мухомори, підосичники і невигадливі пеньки. Всі ці скульптури створять особливий затишок на ділянці.
5
Можна спорудити невеликі водойми, використовуючи ванночки, великі ємності, вкопані в землю. Навколо водойм викладають різні доріжки з каміння-голяків. Дайте дітям фарби, і вони з радістю пофарбують камені в різні кольори. Слід пам'ятати, що величезні камені гарні поодинці, а дрібні в співтоваристві. З дрібних каменів можна спорудити гірку. Взявши кілька яскравих чашок, можна сформувати гусеницю. Чашки слід вкопати в землю один за одним і оформити очі, рот і інші деталі. Якщо вдалося дістати кілька пнів - відмінно. З великих і маленьких пенечков виходять гноми, лісовики, домовики, герої з казок і різні смішні чоловічки.
Корисна порада
Діти люблять спостерігати за комахами і ставити запитання. На своїй ділянці також можна розташувати безліч декоративних комах: гусениць, цікавих жуків, метеликів і бджіл.