Як розминати пуанти. Як правильно пришити п'яточки до пуантах.

Як витончено й невагоме виглядає в пуантах танцівниця, ніби ширяє над землею! Однак ця підступна взуття - справжнє випробування для ніг. Все навантаження під час танців доводиться на кінчики пальців. Щоб максимально вберегти себе від травм і правильно приготується до хореографії, необхідно обов'язково розминати пуанти .
Вам знадобиться
  • Шматок чистої матерії
  • Двері
  • Молоток
  • Лезо
  • Бавовняна нитка
  • Силіконові або поролонові вкладиші
  • Стрічки
  • Вода
Інструкція
1
Купуйте високоякісні вироби в спеціалізованих салонах, які рекомендує вам досвідчений хореограф. Не варто економити на своєму здоров'ї: жорсткі колодки на ваших ногах - це справжня мука. Досвідчені балерини воліють пуанти з устілками середньої жорсткості. Приміряйте танцювальне взуття і підберіть її точно за розміром - п'ята не повинна бовтатися, а коробочка - деформуватися. Проконсультуйтеся у продавця, де саме він рекомендує вам розім'яти пуанти .
2
Розминати пуанти деяких виробників можна просто руками. Ваше завдання - залишити твердим носок, а устілку і коробочку зробити комфортною в шкарпетці. Оберніть виріб чистою тканиною і розминайте стінки взуття великими пальцями. В процесі приготування пуантів до танців час від часу надягайте їх для контролю та вставайте на шкарпетки - процес їх пом'якшення дуже індивідуальний. Розімніть п'яту, позначивши її кордону. Потім гарненько пам'ятаєте устілку. У размятой танцювального взуття твердим повинен залишатися лише проклеєний багатошаровий носок- «стакан».
3
Приготувати до шкарпетці пуанти «старої закалки» (тобто дуже тверді) доведеться за допомогою підручних засобів. Старий перевірений метод - розім'яти пуанти , притискаючи їх дверима. Можна постукати по них молотком, особливо по устілці. Злегка змочіть взуття і надіньте її - вона «сяде» по нозі.
Зверніть увагу
Якщо кінці твердих шкарпеток ковзають, це загрожує травмами. Щоб уникнути неприємностей можна зробити на них розрізи гострим лезом і прошити пророблені отвори товстої бавовняної ниткою.
Корисна порада
Якщо ваші ноги ще не звикли до пуантах, рекомендується надягати на пальці вкладиш з силікону або поролону. Пришиваючи стрічки, ви можете зробити пуанти більш зручними. При дуже вузькій стопі і трохи «гуляє» пяточке спробуйте вкласти цільну стрічку у взуття і пришити її до п'яті з двох сторін.