Як ставити гуму правильно. Як поміняти шини в авто.

Шини на автомобілях міняють тільки в трьох випадках: якщо прийшла пора змінити зимовий комплект на літній (і навпаки), шини стали непридатними, ви встановлюєте диски іншого радіусу. У всіх випадках вам потрібно знати, коли і як змінювати взуття своєї машини.
Інструкція
1
Якщо температура повітря опустилася нижче +7 градусів за Цельсієм, або на вулиці випав сніг, то вам потрібно міняти гуму на зимову. Це потрібно для того, щоб збільшилося зчеплення з покриттям дороги, так як зимова гума має інший малюнок протектора. Влітку ж не рекомендується їздити на зимових шинах - збільшуватиметься знос.
2
Ви можете досить легко перевірити справність шин. Вони не повинні: 1. Мати "лисі" часті.2. Бути з роздутими боковінамі.3. Мати глибину протектора менше 1,6 мм (встановлено за законодавством) .4. Відрізнятися за розміром від шини на іншій стороні осі.5. Мати трещіни.6. Експлуатуватися більше 6 років.
3
Як тільки прийде пора зміни гуми, ви повинні вибрати які шини купувати. Всі шини діляться на камерні і безкамерні, радіальні і діагональні. У всіх є свої плюси і мінуси. Що потрібно саме вам, безпосередньо залежить від того, в яких цілях ви використовуєте автомобіль.
4
Існує три варіанти як поміняти шини: 1. Ви самі бортіруете колеса. Це дуже трудомісткий процес. Займає багато сил і часу. Він не кожному під сілу.2. Ви звертаєтеся в сервіс. Там зроблять швидко, головне своєчасне звернення. Буває, що в міжсезоння скупчуються черги охочих поміняти гуму .3. Ви купуєте гуму разом з дисками. Дорого, але з заміною дуже легко впораєтеся й самі.
5
Найважливіше - при покупці уважно огляньте шини. Вони не повинні мати трещіни.Убедітесь також в присутності всіх шипів.